Поліція Львівщини отримала найсучасніше устаткування

13:55 21 листопада 2016 р.

Працівники Консультативної місії ЄС урочисто передали поліції Львівщини й Харківщини найсучасніше устаткування для роботи слідчо-оперативних груп, а також провели п’ятиденний тренінг щодо техніки використання обладнання.

Про це повідомили сьогодні, 21 листопада, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також поінформували, що, окрім універсальних експертно-криміналістичних і балістичних наборів, спеціальних цифрових фотокамер, а також криміналістичних ліхтарів різного спектру освітлення, місія надала обладнання, яке в Україні досі не використовувалося. Наприклад – набори для зняття слідів пилу, які дозволяють виявити відбитки на текстильних поверхнях.

Натомість Національна академія внутрішніх справ, на базі якої проводився тренінг, отримала від місії криміналістичний набір для огляду місця вибуху. Це устаткування буде використовуватися  в навчальних цілях.

Загальна вартість обладнання, наданого Консультативною місією ЄС після двох етапів тренінгів у Львові і Києві, сягає 70 тисяч євро. А програма його навчального курсу фокусувалася на новітніх методах використання експертно–криміналістичного обладнання на місцях скоєння злочину зі стрільбою, вбивством та зломом.

Учасники програми мали також, можливість вдосконалити навички фотофіксації. Досвідом з українськими криміналістами поділився експерт управління розслідувань діяльності організованих злочинних груп та тероризму генеральної прокуратури Румунії АлександруДена.

Голова операційного департаменту Консультативної місії ЄС Удо Моллер наголосив: «Ми намагалися організувати дуже практичний тренінг за принципом «навчаюсь на власному досвіді. Завдяки штучно створеним обставинам скоєння злочину, ми змогли  навчити українських криміналістів як ефективно користуватися наданим устаткуванням. Якісний збір доказів  є ключовим фактором у розслідуванні кримінальних злочинів».

 

dailylviv.com

До теми

19:42 28 липня 2021 р.

Підземний перехід на площі Митній у Львові перекритий до 24 серпня (відео)

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, відновлено роботи з капітального ремонту території між вул. В. Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу