Поламали руки-ноги. Стало відомо скільки львів'ян потрапило на лікарняні ліжка після першого снігу

17:37 29 листопада 2023 р.

Фото до новини

Зверталися мешканці, переважно з такими травмами, як переломи велико- та малогомілкових кісток ніг, променевої та ліктевої кістки руки, зі забоями мʼяких тканин, пошкодженням зв'язок, а також множинними забоями різних ділянок тіла.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com. 

Минулої доби, 28 листопада, до травмпунктів Першого медичного об’єднання Львова звернулося 87 пацієнтів, які травмувалися на вулиці через негоду. З них 14 – госпіталізували.

Зверталися мешканці, переважно з такими травмами, як перелами велико- та малогомілкових кісток ніг, променевої та ліктевої кістки руки, зі забоями мʼяких тканин, пошкодженням зв'язок, а також множинними забоями різних ділянок тіла.

Читайте також: Негода пошкодила найбільший прапор країни

«За першу добу зимової негоди до нас звернулось майже втричі більше пацієнтів, ніж торік, а саме 87 осіб. Персонал трампунків працював з наднавантаженням. Кожному пацієнту ми проводили рентгенологічне обстеження, їх оглядали вузькопрофільні спеціалісти. За потреби, робили електрокардіограму та забір аналізів. Попри інтенсивність поступлень, допомогу отримав кожен, хто до нас звертався», - пояснює Сергій Іщук, завідувач відділення невідкладної допомоги лікарні святого Пантелеймона.

Читайте також: Снігова стихія. Загинули 10 людей, 23 особи, серед яких є діти, постраждали

Травматологи нагадують: аби уникнути падінь та травмувань, варто пам’ятати декілька правил. Найперше, подбайте про зручне взуття – воно має бути не слизьким, жінкам не варто взувати підбори. Не ховайте руки у кишені, адже при падінні це може спровокувати вивих плеча чи травмування обличчя та голови. Якщо падіння не уникнути, падати потрібно на бік, не виставляючи руки вперед. Та якщо, усе ж послизнулися та впали, і згодом відчуєте біль у голові, нудоту, біль у ділянці травмування, потрібно негайно звернутись до найближчого травмпункту.

Адреси травмпунктів Першого медичного об’єднання Львова: вул. Миколайчука, 9 (лікарня святого Пантелеймона) вул. Навроцького, 23 (лікарня святого Луки) вул. Орлика, 4 (дитяча лікарня святого Миколая).

Як повідомляв раніше DailyLviv.com, у снігових заметах на Східницькому перевалі застрягли десятки автівок (відео).

Читайте також: Через негоду в Одесі замерзли на смерть троє людей

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів