Починаючи з 10 липня, оминатиме Львів потяг №143 Київ – Івано-Франківськ

16:26 30 червня 2014 р.


Фото: luganews.com

Про цейдеться в онлайн-системі бронювання і купівлі квитків Укрзалізниці.

Агенція «Інтерфакс-Україна» інформує сьогодні, 30 червня, в повідомленні «Потяг №143 Київ – Івано-Франківськ із 10 липня на новому маршруті оминатиме Львів»:

«Нічний потяг №143 сполученням Київ – Івано-Франківськ із 10 липня 2014 року змінить маршрут руху. Згідно з даними онлайн-системи бронювання і купівлі квитків Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниці»), на сьогодні потяг вирушає з Києва о 21.04 і прибуває до Івано-Франківська о 9.37, перебуваючи в дорозі 12.33 години.

У зворотному напрямку потяг вирушає з Івано-Франківська о 17.01 і прибуває до Києва о 6.10, перебуваючи в дорозі 13.09 години. Потяг робить зупинки на шляху прямування до Івано-Франківська на станціях Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль, Зборів, Злочів, Красне, Львів і Ходорів, у зворотному напрямку потяг також зупиняється в Галичі і Деражні.

Натомість з 10 липня потяг вирушатиме з Києва о 21.04 і прибуватиме до Івано-Франківська о 12.38, перебуваючи в дорозі 15.34 години, що на три години довше, ніж на сьогодні. У зворотному напрямку потяг вирушатиме о 14.28 і прибуватиме до Києва о 7.00, перебуваючи в дорозі 16.32 години.

Потяг на шляху прямування до Івано-Франківська робитиме зупинки на станціях Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль, Трембовля, Хоростків, Копичинці, Чортків, Заліщики, Коломия, Коршів. У зворотному напрямку потяг також робитиме зупинки на станціях Городенко-Завод і Деражня.

Як повідомлялося, у напрямку Львова на сьогодні курсує низка потягів класу «Інтерсіті+»: №441 Дарниця-Трускавець, №743 Дарниця-Львів, нещодавно в рейс до Львова вирушив потяг «Тарпан» класу «Інтерсіті+» виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Крім того, до Львова курсують нічні потяги №91 та №141 а також роблять зупинки у Львові потяги №99 та №81 Київ-Ужгород, потяг №43 Київ - Івано-Франківськ та №49 Київ-Трускавець».

dailylviv.com

До теми

10:55 29 липня 2021 р.

Російські спанієлі замість англійських: як Львівська митниця готує пошуковців наркотиків і психотропів (відео)

П’ять нових цуценят з’явилося у відділі кінологічного забезпечення управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Львівської митниці. Це поповнення – чорно-білі кудлані породи російський мисливський спанієль – Ая і Лайт, братик і сестричка, віком 3,5 місяця, приїхали до львівських кінологів з Харкова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу