Плюньте на ту вітрину. Десантник, який приїхав з фронту до Львова, шокований

15:57 5 березня 2024 р.

Фото до новини

Андрій Соколов, який після поранення повернувся до Львова, не побачив патріотичного міста, за яке воює два роки.

Про свої враження десантник повідомив у Facebook, пише DailyLviv.com.

"Воюєш два роки за Україну, за збереження держави і народу від знищення, приїжджаєш у відпустку після поранення, а на вулицях ніби патріотичного міста вже України немає.

От хто має відповідати за це гидоття, коли на вивісках не знайшлося жодного сантиметра місця для українського напису?!!!

Я не кажу вже, що це банальне порушення українського законодавства, але де вся ця дозвільна чиновницька братія, що таке пропускає?

Будете проходити повз вулицю Кривоноса 25, плюньте на вітрину, а краще чимось жбурніть, якщо у...банам не доходять елементарні етичні норми",- наголосив Соколов.

Його позицію підтримали у коментарях львів'яни.

"Найстрашніше, що то загальна тенденція, практично не залишилось у Львові українських кнайп, зараз більше латинки, ніж перед ІІ світовою! Навіть каву вже ніде не продають, а лишень coffee. Не інакше — яскраво виражені симптоми хвороби меншовартості",- наголошує Оксана Чайковська.

Роман Зафійовський намагається збагнути семантику цього явища.

"Я собі мислю що вони мали на увазі здобу з міста Лева, але вийшло як завжди...Вони, здається, з Судової Вишні, то може там вже на латиницю перейшли", - риторично кепкує Зафійовський.

Львівська міська рада наразі ніяк не коментує цю ситуацію.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів