Платники податків на Львівщині перерахували місцевим бюджетам 4,9 млрд. гривень

17:30 8 травня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У січні-квітні 2019 року до загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано 4929,3 млн. гривень податків та платежів, що становить 108,6% до плану на січень-квітень та 121,8% до надходжень за чотири місяці 2018 року (зростання – на 883 мільйони гривень).

Про це повідомили в середу, 8 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Рівень виконання річних планових завдань на 1 травня становить 33,8%. Однак низка місцевих бюджетів не виконали планових завдань. Це в першу чергу стосується Мостиського і Сколівського районів, Дублянської, Міженецької, Новокалинівської, Новоміської, Тростянецької, Чукв’янської, Ходорівської, Мостиської, Нижанковицької, Магерівської, Волицької, та Лопатинської об’єдниних територіальних громад».

«Крім цього, не забезпечили виконання планових показників 60 інших місцевих бюджетів. Найбільше – у Буському та Мостиському районах (по дев’яь), Сколівському (вісім), Жовківському (шість), Миколаївському, Сокальському, Яворівському (по чотири) й Городоцькому та Турківському (по три). Динаміка надходжень порівняно з відповідним періодом минулого року зменшилась у містах Моршині і Трускавці, Сокальському і Стрийському районах та Дублянській, Міженецькій, Новоміській, Новострілищанській, Тростянецькій, Волицькій, Підберізцівській, Славській, Радехівській ОТГ», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

10:22 28 вересня 2021 р.

Порушникам правил в'їзду в пішохідну зону Львова блокуватимуть перепустки

Внесено зміни у Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмежену пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу