План району "Під Голоском" розрахований на 26 тис мешканців. Обіцяють новий

19:52 2 липня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні на зустрічі з мешканцями щодо плану розвитку мікрорайону «Під Голоском», головний архітектор міста Антон Коломєйцев представив результати детального моніторингу території.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

За його словами, зараз у мікрорайоні проживає близько 8 тисяч мешканців, однак, якби були побудовані всі закладені в детальному плані будинки, кількість мешканців могла б зрости до 26 тис. Відтак, є необхідність збільшити там кількість зелених зон, закладів шкільної та дошкільної освіти.

«За старим планом шкіл буде замало, як і зелених зон. Саме тому у новому детальному плані території житлового району ми пропонуємо скоротити кількість планових мешканців шляхом зміни зонінгу. За новим планом необхідно розширити одну школу на ще 900 місць.

Також завдяки зміні зонування побільшає зон рекреації. Відповідно до ДБНів, у тому районі мали б облаштувати 13 га зелених зон, але ми хочемо збільшити їх площу ще на 6,5 га", — зазначив Антон Коломєйцев.

Додамо, за даними аудиту, у районі «Під Голоском» закладено 7 закладів дошкільної освіти, а також 3 школи, розраховані на 1700 учнів. До 30 вересня в першому садочку мають бути завершені всі роботи. Управління освіти, до якого на баланс перейде садок, вже оголосило тендер на закупівлю обладнання та інвентар. Відтак, до кінця 2020 року діти вже зможуть піти у садок.

Також, за словами начальника управління транспорту Ореста Олеськіва, після побудови доріг, що забезпечать проїзд з вулиці Малоголосківської на вулицю Варшавську, та сполучать вул. Малоголосківську з вул. Під Голоском, у район планують продовжити 37 автобусний маршрут, а також продовжити туди тролейбусні маршрути.

Нагадаємо, 29 травня на засіданні виконкому розглянули рішення щодо вирішення низки проблемних питань території, визначеної детальним планом житлового району «Під Голоском». Відтак, місто призупинило видачу містобудівних умов та обмежень на нове будівництво у тому мікрорайоні доки не будуть забезпечені належні об'єкти інфраструктури.

Раніше мер дав доручення управлінню архітектури та урбаністики розробити генеральний план розвитку та візуалізацію мікрорайону впродовж місяця, і представити їх мешканцям. А також проводити щотижневі звіти робочої групи щодо виконання робіт.

Нагадаємо, на вул. Під Голоском замість 2-х висоток буде аж 14-ть.

Додамо, Садовий робить Чаплінського винуватцем "недобудов" у мікрорайоні «Під Голоском».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів