У Сихові в малих підприємців «віджимають» земельну ділянку для великого торговельного комплексу

14:09 22 жовтня 2014 р.

Про це під час прес-конференції у Прес-клубі на тему «Звернення підприємців Сихівського району до депутатів і виконкому ЛМР напередодні сесії міської ради 23 жовтня повідомив голова ГО «Львівська асоціація малого бізнесу» Іван Кузик.

Нагадаємо, що завтра, 23 жовтня, депутати міськради мають зібратися на сесію. І 109 пунктом у порядку денному стоїть питання про зміну цільового призначення земельної ділянки на проспекті Червоної Калини, поблизу ринку, який в народі називають «Санта-Барбара». Згідно з проектом цієї ухвали, з цієї земельної ділянки мають забрати 27 МАФів, щоб закласти там сквер.

- Недавно на руки нам потрапив проект ухвали Львівської міської ради, де з переліку перспективного розміщення малих архітектурних форм викидається 27 об’єктів під приводом благоустрою території. Ми надіслали дуже багато листів, щоби дізнатися на підставі чого, хто ініціює цей благоустрій, за які кошти.

Але не отримали наразі жодної відповіді, - каже Іван Кузик.
За його словами, минулого року ці МАФи намагалися знести, пояснюючи тим, що там буде проходити трамвайна колія. Цього року виявилося, що кіоски не заважають ані трамваю, ані будівництву. То ж придумали інший привід.

Підприємець Катерина Яремчук працює на цьому місті з 1992 року. За її словами, за цей час вона тричі змінювала екстер’єр МАФу, в якому торгує, тому що так вимагали від неї місцеві чиновники. Останній раз зміна відбулася минулого року.
- Мені сказали, що мій МАФ не відповідає вимогам, як застаріла форма. Щоб його оновити, треба було пройти не одну інстанцію. Кіоск був внесений в генплан. При установці ми дотримувалися всіх норм - до сантиметра,  - каже Катерина Яремчук.

І хоча вона має всі дозволи та погодження, її МАФ потрапив у перелік тих, які підлягають демонтуванню.
За словами підприємця Володимира Кульчицького, їм пояснили необхідність знести кіоски тим, що таку думку висловила громада Сихова.
- Цікаво, що рішення про зміну цільового призначення цієї земельної ділянки  виконком приймає о 9 ранку, а мешканці звернулися в райадміністрацію зі скаргами лише в переддень засідання виконкому, - дослідив підприємець.

Він підозрює, що просто «віджимається» земельна ділянка, щоб там збудувати якийсь великий торговий комплекс. Володимир Кульчицький стверджує, що багатьом підприємцям не продовжують дозволів, хоча вони почали звертатися до відповідних органів ще в травні, завчасно.
Підприємці кажуть, що якщо депутати міськради не дослухаються до їхніх потреб, то вони підуть до суду. Іншого шляху захистити себе не бачать.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:23 1 жовтня 2020 р.

У Львові і чотирьох районах області знову посилили карантин

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 1 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу