Піротехніки знищили поблизу Львова боєприпаси

10:10 10 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 375

Світлина ілюстративна
Фото: central-ua.tv

Рятувальники застерігають у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки.

У Головному управлінні ДСНС у Львівській області розповіли в четвер, 10 жовтня, що вчора що під час прогулянки в лісі поблизу селища Брюховичі натрапили на предмет, ззовні схожий на реактивний снаряд часів Другої світової війни й повідомили про це правоохоронні органи.

«Подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення. Цього ж дня піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено п’ять боєприпасів часів Другої світової війни», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«47-міліметровий артснаряд виявили під час проведення земляних робіт на відстані 100 метрів від дороги й 50 метрів від новобудови «Мрія» на вулиці Академіка Павлова в Золочеві. Три ручні гранати М-24 були виявлені під час проведення земляних робіт на відстані 20 метрів до житлових будинків у селищі Брюховичі. Артилерійський снаряд калібру 156 міліметрів виявили під час проведення планового очищення території в лісовому масиві селища Брюховичі», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів Другої світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

«Рятувальники застерігають у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. Вони можуть вибухнути, що призведе до Вашого травмування. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету слід негайно телефонувати до Служби порятунку за номером 101», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу