Пікетувальники змусили міського голову Львова скасувати обмеження на перевезення пільговиків (відео)

17:52 20 березня 2015 р.


Фото: Ольга Швед / «Gazeta.ua»

Проект рішення про скасування у Львові обмежень на перевезення пільговиків набуде чинності наступного тижня, якщо під ним поставлять підписи члени міськвиконкому.

20 березня біля Львівської міської ради пікетували пільговики та громадські активісти вимагали від влади скасувати рішення «Про тимчасове встановлення часу дії посвідчень пільгових категорій пасажирів у міському автотранспорті». Кілька тижнів тому тому Львівська міська ради прийняла рішення про обмеження часу проїзду пільговиків до шести годин на день – з 10.00 до 16.00.

Півсотні пікетувальників із плакатами, разом із дітьми вимагали скасувати таке обмеження. Люди тримали у руках плакати «Садовий, на бідних не заробиш», «Поверніть безкоштовний проїзд», «Руки геть від пільг», «Заберіть у чорнобильців пільги – поверніть здоров'я». Зокрема, інвалід дитинства Оксана Стах заявив:

«Це ще більше приниження від влади, яке тільки може бути. Вчора їхала зранку в лікарню, показую водію пільгове посвідчення інваліда, а він мені не дозволив їхати безкоштовно. Мовляв, до до 10 ранку ще 10 хвилин, мушу платити. Інвалідів обмежують у ліках, інфраструктурі а тепер ще й в законних правах на проїзд. Тому ми всією родиною прийшли сюди пікетувати».

До мітингувальників від влади вийшов начальник управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Юрій Голець, який повідомив: «В місті працюють представники підкомітету Верховної Ради з питань транспорту, котрі вивчають ситуацію із пасажирськими перевезеннями. Міська рада уже підготувала проект про скасування рішення щодо обмеження дії пільгових посвідчень у міському транспорті. Але ми будемо змушені переглядати вартість проїзду в міському транспорті до 5 гривень для усіх».

Пікетувальники скандували чиновнику «Ганьба!». Ініціативна група після переговорів у кабінеті міського голови Андрія Садового повідомили, що в юридичному відділі міськвиконкому отримали проект рішення про скасування обмежень на перевезення пільговиків. Цей документ набуде чинності наступного тижня, якщо під ним поставлять підписи члени міськвиконкому.

Про це повідомили сьогодні, 20 березня, київське інтернет-видання «Gazeta.ua».


Відео: Tajtra

dailylviv.com

До теми

18:27 1 березня 2021 р.

Мешканці кварталу Каліча Гора просять Садового ветувати забудову в історичному ареалі. Список депутатів, які підтримали новобуд

Мешканці кварталу Каліча Гора вдруге звертаються до міського голови Львова Андрія Садового з проханням вдруге накласти вето на ухвалу про розроблення детального плану території у районі Мартовича-Григоровича-Дудаєва.

Рубрика: Ситуації

13:10 1 березня 2021 р.

У ПП "Шегині" вперше онлайн показали, як пішоходи проходять контроль у час карантину (відео)

Сьогодні, 1 березня, західне регіональне управління Держприкордонслужби України продемонструвало онлайн особливості пропуску пішоходів через українсько-польський кордон під час дії карантинних обмежень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу