Пікетувальники змусили міського голову Львова скасувати обмеження на перевезення пільговиків (відео)

17:52 20 березня 2015 р.


Фото: Ольга Швед / «Gazeta.ua»

Проект рішення про скасування у Львові обмежень на перевезення пільговиків набуде чинності наступного тижня, якщо під ним поставлять підписи члени міськвиконкому.

20 березня біля Львівської міської ради пікетували пільговики та громадські активісти вимагали від влади скасувати рішення «Про тимчасове встановлення часу дії посвідчень пільгових категорій пасажирів у міському автотранспорті». Кілька тижнів тому тому Львівська міська ради прийняла рішення про обмеження часу проїзду пільговиків до шести годин на день – з 10.00 до 16.00.

Півсотні пікетувальників із плакатами, разом із дітьми вимагали скасувати таке обмеження. Люди тримали у руках плакати «Садовий, на бідних не заробиш», «Поверніть безкоштовний проїзд», «Руки геть від пільг», «Заберіть у чорнобильців пільги – поверніть здоров'я». Зокрема, інвалід дитинства Оксана Стах заявив:

«Це ще більше приниження від влади, яке тільки може бути. Вчора їхала зранку в лікарню, показую водію пільгове посвідчення інваліда, а він мені не дозволив їхати безкоштовно. Мовляв, до до 10 ранку ще 10 хвилин, мушу платити. Інвалідів обмежують у ліках, інфраструктурі а тепер ще й в законних правах на проїзд. Тому ми всією родиною прийшли сюди пікетувати».

До мітингувальників від влади вийшов начальник управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Юрій Голець, який повідомив: «В місті працюють представники підкомітету Верховної Ради з питань транспорту, котрі вивчають ситуацію із пасажирськими перевезеннями. Міська рада уже підготувала проект про скасування рішення щодо обмеження дії пільгових посвідчень у міському транспорті. Але ми будемо змушені переглядати вартість проїзду в міському транспорті до 5 гривень для усіх».

Пікетувальники скандували чиновнику «Ганьба!». Ініціативна група після переговорів у кабінеті міського голови Андрія Садового повідомили, що в юридичному відділі міськвиконкому отримали проект рішення про скасування обмежень на перевезення пільговиків. Цей документ набуде чинності наступного тижня, якщо під ним поставлять підписи члени міськвиконкому.

Про це повідомили сьогодні, 20 березня, київське інтернет-видання «Gazeta.ua».


Відео: Tajtra

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу