Підрозділи цивільного захисту змоделюють у Львові вибух газу в житловому будинку

10:20 28 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 28 вересня, у Франківському районі Львова пройде практичний етап командно-штабного навчання з цивільного захисту.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Заплановано змоделювати ситуацію з вибухом побутового газу у житловому будинку: прибуття на місце події аварійних бригад, рятування людей з будинку, організація їх переміщення до збірного пункту евакуації, практичне розгортання збірного пункту евакуації та організація всебічного забезпечення евакуйованого населення. Збір біля Франківської районної адміністрації на вулиці Генерала Чупринки (№85) та виїзд на вулицю Володимира Великого (№109) – о 14.00».
«Навчання проведуть під керівництвом заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР. До навчань буде залучено керівний склад та відповідні комісії Франківської районної адміністрації, районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області, районний відділ Національної поліції ГУ НП у Львівській області, управління патрульної поліції у Львові, ЛКП району та інших», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.
Більше розповіли в прес-службі Львівської міськради про командно-штабне навчання з цивільного захисту 25 вересня: «Під час навчання, до якого залучаються відповідні служби, а також установи на території району, відпрацьовуватимуть дії під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідації їх наслідків. Масштабне навчання матиме два етапи – теоретичний та практичний, і триватиме впродовж 11 годин».
«Командно-штабне навчання з Франківським районом Львова проведуть під керівництвом заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради згідно з Планом основних заходів цивільного захисту на 2017 рій. Навчання планують провести у два етапи, і воно триватиме зі сьомої години ранку до 18-ї години 28 вересня», – розповіли також у прес-службі Львівської міськради.
Заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Валентин Романюк розповів: «Перший етап – виконання запобіжних заходів під час отримання повідомлення про погіршення погодних умов та організація аварійно-відновлювальних робіт внаслідок проходження буревію над територією міста Львова. Перший етап буде проведений з 7.00 до 13.00 і буде включати в себе тільки теоретичну частину», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.
«Другий етап – виконання заходів з виведення у безпечний район населення в разі вибуху побутового газу у житловому будинку №109 на вулиці Великого Великог,. Всі заходи цього етапу будуть проводитися практично, і тут заплановано змоделювати ситуацію з вибухом побутового газу у житловому будинку: прибуття на місце події аварійних бригад, рятування людей з будинку, організація їх переміщення до збірного пункту евакуації, практичне розгортання збірного пункту евакуації та організація всебічного забезпечення евакуйованого населення», – повідомив також Валентин Романюк
«До навчань буде залучено керівний склад та відповідні комісії Франківської районної адміністрації, районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області, районний відділ Національної поліції ГУ НП у Львівській області, управління патрульної поліції у Львові, комунальний заклад Львівської обласної ради центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, а також ЛКП району. Спеціальні об’єктові тренування – навчання проводитимуть в установах на території Франківського району», – розповіли також у прес-службі Львівської міськради.
«Метою командно-штабного навчання є підвищення злагодженості, оперативності та взаємодії при виконанні завдань з організації управління в надзвичайних ситуаціях та захисту населення і територій від їх наслідків, вивчення проблемних питань, що знижують рівень готовності та визначення шляхів їх вирішення. Такі навчання проводяться щорічно, кожного року – в іншому районі Львова. Минулого року командно-штабне навчання відбулося в Личаківському районі», – поінформували також у прес-службі міськради.

dailylviv.com

До теми

14:44 24 листопада 2020 р.

У Дублянах під Львовом мер зі стусанами та бійкою не впускав мешканців на сесію (відео)

Учора, 23 листопада, міський голова Дублянів Василь Попович не впускав мешканців на вечірню сесію. Біля дверей приміщення, де відбувалася сесія, сталася шарпанина з бійкою.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу