Підрозділи поліції на Львівщині отримали нові автівки

13:15 30 вересня 2019 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський передав понеділок, 30 вересня, у підрозділи поліції службові автомобілі.

Про це повідомили в понеділок, 30 вересня, в Головному управлінні поліції у Львівській області, де також розповіли:«Нові автомобілі «Skoda Oktavia» отримали працівники відділів та відділень поліції у районах та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області».

Василь Віконський зазначив: «Покращення матеріально-технічного забезпечення поліцейських було визначено як пріоритетний напрямок продовження реформування Національної поліції України і ці автомобілі, які ми сьогодні урочисто передаємо у підрозділи, ми змогли отримати завдяки сприянню керівництва МВС України та голови Нацполіції. Частина автомобілів поїдуть у райони – це дозволить поліцейським на місцях виконувати якісніше основне наше завдання – надавати людям поліцейські послуги».

dailylviv.com

До теми

12:12 10 серпня 2022 р.

В озері на вулиці Липинського потонув чоловік

9 серпня о 14:11 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Львові на вул. Липинського, 50 в озері виявлено тіло чоловіка, 1942 року народження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу