Підрозділи поліції на Львівщині отримали нові автівки

13:15 30 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: lv.npu.gov.ua

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський передав понеділок, 30 вересня, у підрозділи поліції службові автомобілі.

Про це повідомили в понеділок, 30 вересня, в Головному управлінні поліції у Львівській області, де також розповіли:«Нові автомобілі «Skoda Oktavia» отримали працівники відділів та відділень поліції у районах та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області».

Василь Віконський зазначив: «Покращення матеріально-технічного забезпечення поліцейських було визначено як пріоритетний напрямок продовження реформування Національної поліції України і ці автомобілі, які ми сьогодні урочисто передаємо у підрозділи, ми змогли отримати завдяки сприянню керівництва МВС України та голови Нацполіції. Частина автомобілів поїдуть у райони – це дозволить поліцейським на місцях виконувати якісніше основне наше завдання – надавати людям поліцейські послуги».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:45 28 лютого 2020 р.

У Львові отруїлися чадним газом 36 людей

Львівська міська рада закликає дотримуватися правил безпеки користування газовим та пічним опаленням і не легковажити своїм здоров’ям та життям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Подвійні стандарти децентралізації на Львівщині

Рубрика: Політика

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу