Підприємців попередили, що виносні рекламні конструкції в центрі Львова будуть демонтовані

12:54 6 березня 2015 р.


Фото: luxnet.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, КП «Адміністративно-технічне управління» закликає підприємців не встановлювати у центральній частині міста виносних рекламних конструкцій.

КП «Адміністративно-технічне управління» закликає підприємців не встановлювати у центральній частині міста виносних рекламних конструкцій. Про це повідомили сьогодні, 6 березня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, конкретизуючи при цьому:

«Відповідно до Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Львові, виносні рекламні конструкції, як і вся зовнішня реклама, повинні встановлюватись на підставі дозволу. Однак, у центральній частині міста їх розміщення взагалі не дозволене.

Тому КП «Адміністративно-технічне управління» закликає суб’єктів господарювання не порушувати чинного законодавства і не розміщувати штендерів у центральній частині Львова, оскільки вони вважаються самовільно встановленими і підлягають обов’язковому демонтажу. Директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик повідомив також:

«Виносні конструкції зовнішньої реклами можуть створювати перешкоди для руху пішоходів та неповносправних людей, завдавати незручностей мамам, які гуляють із візочками, заважати проведенню прибирання міста. А для нас важливо, аби Львів був безпечним та комфортним для його мешканців.

Саме тому нагадуємо підприємцям про те, що центральна частина нашого міста повинна бути без штендерів. А виносні рекламні конструкції, які там з’являтимуться, ми демонтуватимемо».

Зазначимо, що власники можуть безперешкодно повернути свої рекламні конструкції. Для цього необхідно звернутись до КП «Адміністративно-технічне управління», пред’явивши передбачені Правилами розміщення зовнішньої реклами у м. Львові документи та компенсувавши КП «Адміністративно-технічне управління» витрати на демонтаж, транспортування та зберігання цих рекламних засобів.

Нагадаємо, опис меж центральної частини міста можна знайти у Правилах розміщення зовнішньої реклами у м. Львові № 569 від 21.05.10 за посиланням: http://city-adm.lviv.ua/lmr/authorities-the-city/dokuments». 

dailylviv.com

До теми

19:21 20 травня 2022 р.

Загроза обстрілів з Білорусі

У Генштабі повідомили про загрозу ракетно-бомбових ударів і артилерійського обстрілу з території Білорусі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу