Підприємець побив львівських «муніципалів», – ЛМР

09:15 3 вересня 2019 р.


Фото: facebook.com/admin.hotline.lviv

Підприємець побив працівників «Муніципальної варти» під час вилучення машинок біля Оперного театру.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Ухвалою Львівської міської ради заборонено будь-які атракціони в центральній частині міста без дозволу органів місцевого самоврядування, зокрема – на проспекті Свободи, на площі перед Оперним театром. Відтак, працівники львівського комунального підприємства «Муніципальна варта» вилучили машинки, які підприємці неправомірно здавали в оренду. Однак, під час проведення вилучення підприємець побив працівників «Муніципальної варти». На місце викликали поліцію, працівники написали відповідні заяви», – поінформували також у міськраді.

Начальник «Муніципальної варти» Богдан Мільяр розповів: «Ми виконували ухвалу сесії – проводили демонтаж атракціонів, тобто машинок. Під час цього був спровокований конфлікт. ми вже демонтували машинки, забрали їх, переходили на пішохідному переході і одному з працівників організатор того бізнесу ногою вдарив в плечі, працівник впав, підприємець наніс йому два тілесні ушкодження – в районі голови і в руку, порізав йому руку.

Богдан Мільяр також повідомив: «Ми викликали працівників поліції, особу затримали. З боку підприємця були провокації, почалась шарпанина із застосуванням фізичної сили, приїхав спецпідрозділ поліції, слідчо-оперативна група для відібрання пояснень. Під час вилучення підприємець голосно кричав, що машинки у нього ще є, бізнес буде продовжуватись і такі послуги будуть надаватись, попри заборону на таку діяльність ухвалою сесії міської ради».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу