Під туристичними успіхами Львова криються корупційні схеми в інших галузях, – кандидат (відео)

17:58 13 жовтня 2015 р.

На західному кордоні з Україною стоять величезні інвестиції, які чекають на сприятливі умови. Вони можуть зайти до Львова через близькість до кордону та через ситуацію в країні. Їхня інвестиційна привабливість просто шалена. Проте вони ще не зайшли до нашого міста тільки через те, що їм тут чинять перешкоди.

Про це сьогодні, 13 жовтня, у відеопрограмі  «Кандидатський максимум», яка стартувала у Львівському прес-клубі, повідомив перший номер списку партії «Сила людей» на виборах Львівської міської ради 25 жовтня 2015 року Віталій Ковтун.

На його думку, саме цими іноземними інвестиціями можна дуже добре поповнювати бюджет.
- Світовий бізнес зараз дуже мобільний. Це і різні технології, і можливість на відстані робити різні технології. Я вважаю, що Львів зобов’язаний стати такою собі Силіконовою долиною в Україні, - каже він.

Проте, на думку Віталія Ковтуна, у нас збереглися всі радянські монополії.

- Причому, навіть поверхові туристичні успіхи Львова не відкрили і не розкрили всю глибину корупційних схем, які є в інших галузях. Це все залишилося в тому стані, яким і було до гарної картинки Львова. Зараз з’явився дуже гарний піар, є фасад Львова, є промоція, це дуже добре. Це вже зроблено і на цьому не варто зупинятися і цим хвалитися, казати, що в нас дуже гарний Львів туристичний. Тому що в нас може бути гарний Львів науковий, Львів підприємницький, бізнесовий, може бути гарний Львів для мешканця Львова, людини, яка живе у Львові і має всі можливості себе реалізовувати і користується всіма послугами хорошої якості, - каже кандидат до міської ради.

За його словами, йдучи до Львівської міської ради, він користується загальною програмою партії «Сила людей».

- Я є членом політичної партії «Сила людей» і як член команди і як людина, яка працювала над тим, щоби розпрацьовувати цю програму, у своїй роботі керуюся програмою політичної партії. Аналогічна ситуація з усіма кандидатами від нашої партії, - каже він.

Віталій Ковтун обіцяє працювати та виконувати повноваження депутата місцевої ради згідно з законом.
- Тому що не всі кандидати усвідомлюють, що може робити депутат, і що – не може. Я часто стикаюся з тим, що люди питають: «А які проблеми ви вирішите?» А насправді перший крок – це дотримання обов’язків депутата місцевої ради і звітування перед громадою. Так виглядає в очах виборця, що депутат – це людина, якій дали ініціативу, а потім від нього очікують, що він має щось зробити.

Наприклад, засипати яму чи іншу конкретну дію вчинити. А депутатський корпус має добре робити свою роботу: зустрічатися з громадою, випрацьовувати дивідендні завдання, які ставить перед ним громада, разом з громадою розпрацьовувати систему вирішення цих питань та реалізовувати це все на основі ресурсів, які є в громади, тобто бюджету міста, - каже він.

За словами Віталія Ковтуна, гроші з бюджету треба витрачати ефективно, тобто економно.
- Ефективно – це означає, що вирішення різних проблем має бути дуже дешевим і довготривалим. Як, наприклад, заміна програмного забезпечення для різних гаджетів, телефонів. Є вже розпрацьований досвід різних світових практик, які показують, що, інколи, зробити якусь дію є достатньо дешево, - каже він.

До прикладу, береться транспортна проблема.

- Є питання gps, яке можна реалізувати, щоби люди знали графік руху громадського транспорту з точністю до півхвилини, щоби могли зайти з одним-єдиним квитком у будь який транспорт, щоби питання користування транспортом було зручним для конкретної людини. Щоби людина, виходячи з хати, могла дуже добре розрахувати час: скільки часу займе дорога до роботи, - пояснює кандидат до Львівської міської ради 

Або ж – утеплення будинків.

- У нас досі не розпрацьована системна програма утеплення будинків. Дуже цікаво виглядає, коли є утепленими п’ятий і третій поверхи у різних квартирах, а між ними – ні. Невже це не є стратегією розвитку міста? Невже це не належить до відповідальності депутатського корпусу та влади міста?  Єдине, що це все реалізувати можна в комплексі, при залучених ресурсах.  Щоби утеплення будинку йшло в комплексі з енергозбереженням. Тоді під це можна підтягувати дуже багато інвесторів і гравців, -  озвучує пункти своєї програми Віталій Ковтун.

Болючим питанням, на його думку, є і співпраця місцевих чиновників та представників малого бізнесу

- Абсолютно вся система орієнтована на те, щоби бігати до неї і просити якихось дозволів. Людина, яка хоче сама заробляти на себе і створювати робочі місця іншим людям, мусить просити певного дозволу. Я вважаю, що треба змінити цю систему на звичайні повідомлення цієї системи. Тобто, якщо я хочу щось робити, то я просто повідомляю про це, а в компетенції різних органів перевірити, чи є це законно. І ми це зробимо,- обіцяє кандидат в місцеві депутати.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

09:35 2 березня 2021 р.

Один тиждень на усунення критичних вибоїн: поліція попередила дорожників

Учора усі дорожні організації міста та області отримали попередження від відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Львівської області про усунення критичних вибоїн, що утворилися після зими. Дорожні організації мають на це один тиждень.

Рубрика: Ситуації

18:27 1 березня 2021 р.

Мешканці кварталу Каліча Гора просять Садового ветувати забудову в історичному ареалі. Список депутатів, які підтримали новобуд

Мешканці кварталу Каліча Гора вдруге звертаються до міського голови Львова Андрія Садового з проханням вдруге накласти вето на ухвалу про розроблення детального плану території у районі Мартовича-Григоровича-Дудаєва.

Рубрика: Ситуації

13:10 1 березня 2021 р.

У ПП "Шегині" вперше онлайн показали, як пішоходи проходять контроль у час карантину (відео)

Сьогодні, 1 березня, західне регіональне управління Держприкордонслужби України продемонструвало онлайн особливості пропуску пішоходів через українсько-польський кордон під час дії карантинних обмежень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу