Перші пасажири трамваю на Сихів зможуть отримати подарунки

11:10 15 листопада 2016 р.

Перелік номерів тих квитків», чиї власники отримають подарунки, оприлюднять на офіційній сторінці ЛКП «Львівелектротранс» в соцмережі «Фейсбук», на сайті міськради, у ЗМІ й на оголошеннях у салонах львівських трамваїв.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 15 листопада, що для пасажирів, які в день відкриття трамвайної лінії на Сихів придбають квитки у трамваях, що курсуватимуть на цьому маршруті, ЛКП «Львівелектротранс» підготував акцію «Я люблю трамвай». керівник групи із реалізації проектів ЄБРР ЛКП «Львівелектротранс» Ірина Іванишин розповіла: «У перший день курсування трамвая на Сихів пасажири зможуть придбати у водіїв трамваїв акційні квитки лімітованої серії. Компостувати ці квитки не потрібно. Власники квитків братимуть участь в акції, переможців якої визначатимуть 23 листопада за номером акційного квитка лімітованої серії. Десять переможців акції отримають в подарунок від підприємства місячні абонементи на проїзд у трамваї і тролейбусі на грудень 2016 року, а ще двадцять п`ять – заохочувальні подарунки - брошури про історію львівського електротранспорту».

Перелік номерів «щасливих квитків», власники яких отримають подарунки, оприлюднять на офіційній сторінці ЛКП «Львівелектротранс» в соцмережі «Фейсбук», на сайті Львівської міської ради, у ЗМІ та на оголошеннях у салонах львівських трамваїв.  Окрім того, у день початку курсування трамваю на Сихів – 17 листопада – пасажирам роздаватимуть й інші подарунки: корисні розмальовки та закладки із інформацією про правила руху та ввічливість у громадському транспорті, повітряні кульки та солодощі. Також у вагонах відбуватимуться флеш-моби. 

У прес-службі Львівської міськради також нагадали, що на Сихів із інтервалом п’ять-шість хвилин щодня курсуватимуть 13 трамваїв. У салонах буде розміщена інформація про новий маршрут, інтервал руху тощо.

Маршрут пролягатиме від площі Соборної через вулицю Стуса до кінотеатру імені Довженка. Після завершення усіх будівельних робіт, до кінця року маршрут трамваю на Сихів буде продовжений до кінцевої зупинки на вулиці Вернадського.

Перший трамвай виїжджатиме на маршрут о 6:11, останній курсуватиме до 00:05. Відтак, із найбільшого житлового масиву – Сихова – до центру міста можна буде дістатись за 25-30 хвилин.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини