Перевізники хочуть відмовитися від он-лайн відстежування

12:34 17 травня 2018 р.

  • 1
  • 1485


Відео: Львівський прес-клуб

Перевізники мають намір відмовитися від он-лайн відстежування кількості автобусів на маршруті та місць їхнього перебування.

Про це сьогодні, 17 травня, під час прес-конференції на тему: «Монетизація пільг у Львівській області. Що чекає на ринок пасажирських перевезень у Львові?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор ТОВ «Міра і К» Микола Шкурган. 

- Щомісяця кожне з автопідприємств Львова сплачує за цю послугу по 24 тисячі гривень. Таких підприємств у Львові є п’ять. Тільки АТП-1 сплачує більше, тому що в них більше автобусів, - пояснив він.

За словами директора автопідприємства, послуга он-лайн відстежування автобусів працює у Львові з 2012 року. І дотепер перевізники сумлінно сплачували за неї. Проте зараз вважають, що це – велике фінансове навантаження. 

- Ми скерували листи до автодору. І завтра, 18 травня, матимемо нараду, спільно з представниками міста, автодору та перевізниками. Можливо, місто візьме на себе оплату цієї послуги, - сподівається Микола Шкурган, який працював начальником управління транспорту та зв’язку ЛМР десять років  тому. 

dailylviv.com

Коментарі(1)

ЛІНА

15:20 17 травня 2018 р.

Відповісти

"Проте зараз вважають, що це – велике фінансове навантаження. " "Перевізникам не підходить онлайн відстеження ??? Ви знаєте шановні перевізники ,пасажирам теж не підходять поламані і бруднющі маршрутки , підняття тарифів кожного місяця, водії хами ...

До теми

09:00 21 липня 2018 р.

На Львівщині втопився в криниці селянин

20 липня в криниці в селі Лугове на Бродівщині виявили тіло місцевого жителя 1979 року народження, який напередодні вийшов із дому й не повернувся.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 831