Перевізники хочуть відмовитися від он-лайн відстежування

12:34 17 травня 2018 р.

  • 1
  • 1665


Відео: Львівський прес-клуб

Перевізники мають намір відмовитися від он-лайн відстежування кількості автобусів на маршруті та місць їхнього перебування.

Про це сьогодні, 17 травня, під час прес-конференції на тему: «Монетизація пільг у Львівській області. Що чекає на ринок пасажирських перевезень у Львові?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор ТОВ «Міра і К» Микола Шкурган. 

- Щомісяця кожне з автопідприємств Львова сплачує за цю послугу по 24 тисячі гривень. Таких підприємств у Львові є п’ять. Тільки АТП-1 сплачує більше, тому що в них більше автобусів, - пояснив він.

За словами директора автопідприємства, послуга он-лайн відстежування автобусів працює у Львові з 2012 року. І дотепер перевізники сумлінно сплачували за неї. Проте зараз вважають, що це – велике фінансове навантаження. 

- Ми скерували листи до автодору. І завтра, 18 травня, матимемо нараду, спільно з представниками міста, автодору та перевізниками. Можливо, місто візьме на себе оплату цієї послуги, - сподівається Микола Шкурган, який працював начальником управління транспорту та зв’язку ЛМР десять років  тому. 

dailylviv.com

Коментарі(1)

ЛІНА

15:20 17 травня 2018 р.

Відповісти

"Проте зараз вважають, що це – велике фінансове навантаження. " "Перевізникам не підходить онлайн відстеження ??? Ви знаєте шановні перевізники ,пасажирам теж не підходять поламані і бруднющі маршрутки , підняття тарифів кожного місяця, водії хами ...

До теми

19:34 11 грудня 2018 р.

Головну ялинку Львову подарували селяни

11 грудня у Львові розпочали встановлювати головну міську ялинку. Традиційно дерево встановили на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької. Цьогоріч воно сягає 20 метрів заввишки.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 234

18:00 11 грудня 2018 р.

«Укрпошта» попередила про можливі затримки відправлень

Національний оператор поштового зв'язку «Укрпошта» попередив про збільшення термінів доставки посилок і кореспонденції через зростання обсягів в передноворічний і різдвяний періоди.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 216