Переселенець висякався в прапор України. Що йому за це буде

14:27 9 листопада 2023 р.

Фото до новини

Поліціянти затримали переселенця з Охтирського району Сумської області Геннадія Кулика, який висякався в прапор України.

Про це інформує "Погляд" з посиланням на сторінку Сергія Сінкевича, пише DailyLviv.com.

Подія відбулася вчора на Тернопільщині, біля магазину, на бульварі Шевченка міста Вишнівець. На обурення перехожих чоловік відповів зухвало, тому  люди зателефонували на 102. 

Поліційний патруль прибув швидко, втекти зловмисник не встиг.

"Що про нього відомо? Має 60 років, переселенець з Охтирського району Сумської області, коли втік від війни – купив хату у селі Вишнівецької громади, де і мешкає. Чоловік зловживає, бо на момент затримання від нього потужно тхнуло. Експертиза “алкогольний показник” уточнить…

До протоколу увійшли не лише покази свідків. Мають правоохоронці й кадри відеоспостереження. Факт наруги над державним прапором підтверджується. Кримінальна стаття 338 ч.1 передбачає позбавлення волі від шести місяців до трьох років.

Маю неофіційну інформацію: цей Геннадій при свідомому розумі, а свій вчинок пояснив тим, що у нього, бачте, “з носа потекло”… Слідчі розберуться. Але, думаю, було б справедливо, якби сопливому “по повній програмі закатали”… – каже Сергій Сінкевич.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів