Перед Великоднем прикордонники порадили перетинати кордон з ЄС у чотирьох пунктах пропуску

17:16 26 березня 2024 р.

Фото до новини

У зв’язку із наближенням великодніх свят в країнах ЄС в пунктах пропуску на кордоні з Польщею прикордонники фіксують збільшення потоку осіб та транспорту.

Про це DailyLviv.com поінформувала пресслужба 7 Карпатського прикордонного загону західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Як зазначають, упродовж останніх днів пасажиропотік в обох напрямках збільшився на 8 тисяч.

Для перетину кордону легковиками та автобусами подорожні найчастіше обирають пункти пропуску «Краківець» та «Шегині». У зв’язку з цим перед цими пунктами пропуску спостерігається накопичення транспорту. Поряд з цим, прикордонники періодично фіксують черги також на в’їзд в Україну.

"Нагадаємо, що на українсько-польському кордоні, в межах Львівської області, цілодобово функціонують шість пунктів пропуску для автомобільного сполучення. Найменша динаміка руху спостерігається у «Смільниці», «Грушеві», «Раві-Руській» та «Угринові». З метою зменшення часу очікування в чергах рекомендуємо громадянам обирати ці пункти пропуску для перетину кордону. Актуальну ситуацію щодо стану черг можна відстежити на офіційних ресурсах Держприкордонслужби, зокрема на сторінці Західного регіонального управління у Фейсбук дані оновлюються кожні три години.

Додамо, що перетин кордону залежить від роботи усіх представників контрольних служб, які здійснюють свою діяльність в пунктах пропуску та працівників відповідних служб суміжної сторони", - йдеться в повідомленні.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів