Патрульні запобігли на Львівщині суїциду

17:00 14 вересня 2018 р.

  • 0
  • 690

Світлина з архіву
Фото: railway.lviv.ua

Працівники групи реагування патрульної поліції Стрийського відділу поліції забрали зі залізничної колії чоловіка, який лежачи очікував потягу.

У прес-службі Головного управління поліції у Львівській області на колії розповіли в п’ятницю: «У Стрийський відділ поліції  надійшло повідомлення про те, що неподалік залізничного вокзалу в Стрию лежить чоловік, котрий намагається вчинити самогубство – невдовзі на станцію мав прибути потяг, що створювало реальну загрозу його життю. На місце події негайно вирушила група реагування патрульної поліції Стрийського відділу поліції».

В обласному управлінні поліції поінформували також: «Незважаючи на спротив, поліцейські забрали чоловіка з колії, поговорили з ним, переконали не вчиняти фатальної помилки та доставили у місцеву лікарню. За словами начальника сектору патрульної поліції Стрийського відділу поліції майора поліції Ігоря Русина, 48-річний місцевий мешканець твердив, що життя для нього втратило сенс, що він нікому не потрібен, не має ні житла, ні сім’ї і самогубство для нього – найкращий вихід з ситуації».

Ігор Русин доповнив: «Звичайно, можна було обмежитися формальністю, склавши протокол про адміністративне правопорушення. Однак, людина була явно у неадекватному стані. Усвідомлюючи, що словами тут не зарадиш і згодом він знову може вдатися до спроби суїциду, правоохоронці доставили чоловіка у медичний заклад. Лікарі нададуть йому необхідну допомогу і, сподіваюся, виведуть з депресивного стану».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми