Патрульні перевірять підготовку до зими на Львівщині

17:45 27 вересня 2019 р.


Фото: facebook.com/lvivpolice

Патрульні оглянуть у жовтні дороги області і перевірять підготовку до зими комунальних підприємств.

Про це повідомили в п’ятницю, 27 вересня, в управлінні патрульної поліції Львівської області, де також розповіли подробиці: «1 жовтня розпочнеться комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів. Під час заходів спеціально створена комісія у складі: інспекторів безпеки дорожнього руху, представників служби автомобільних доріг, обласних державних адміністрацій, обласних комісій з технічно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Укрзалізниці, комунальних організацій, визначиться з необхідними обсягами ремонтних робіт та заходами з ліквідації недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі».

«Патрульні фіксуватимуть стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху, технічний стан автопавільйонів та систем поверхневого водовідведення. Виявлені недоліки зазначать в актах, комісія має розробити і вжити заходів щодо їх ліквідації», – поінформували також в управлінні патрульної поліції.

«Особливу увагу приділять аварійно небезпечним ділянкам доріг, місцям концентрації ДТП, зовнішньому освітленню. Крім того, перевірять готовність підрядних організацій до утримання доріг в зимовий період та готовність до експлуатації залізничних переїздів», – повідомили також в управлінні патрульної поліції.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу