Патрульні оштрафували на Львівщині трьох водіїв вантажівок

14:45 26 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook»

Поліціянти зупинили колону вантажівок, три з яких перевозили габаритніший вантаж, аніж зазначено у їхніх документах

В управлінні патрульної поліції Львівської області повідомили сьогодні, 26 січня, що його працівники зауважили напередодні близько шостої години ранку на автодорозі Київ-Чоп патрульні помітили колону вантажівок, які перевозили габаритні вантажі. Кілька автомобілів мали вантаж, який з вигляду мав габарити, що потребують супроводу патрульних автомобілів.

Аби не створювати перешкод іншим учасникам дорожнього руху, екіпаж проїхав ще кілька кілометрів за ними і коли з‘явилася змога – зупинив колону. Підозри інспекторів підтвердилися – документи на вантаж трьох автомобілів не відповідали фактичній ситуації.

У них було вказано, що довжина вантажу – 29 метрів 90 сантиметрів, що не потребує супроводу поліції, а лише автомобіль прикриття з жовтими маячками. А насправді довжина вантажу була понад 37 метрів, що вже потребує супроводу патрульних, адже загрозжує іншим учасникам руху

Відтак, інспектори винесли три постанови за статтями 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами), які передбачають штраф – 510 гривень. Патрульні також оголосили водіям про заборону для подальшого руху, допоки ті не приведуть документи у відповідність.

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, на сторінці управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини