Патрулі Центру безпеки Львов відзвітували про свою участь у декількох десятках затримань

17:20 2 квітня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, за два місяці патрулювальники Центру Безпеки Міста вже досягли перших результатів: запобігли та нейтралізували більше 20 бійок і надали домедичну допомогу 15 постраждалим.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 2 квітня, «Щоденному Львову»:

«З лютого у Львові відновили загальноміське патрулювання міста. За два місяці патрулювальники Центру Безпеки Міста вже досягли перших результатів: запобігли та нейтралізували більше 20 бійок і надали домедичну допомогу 15 постраждалим. 

Активісти Центру Безпеки Міста виходять на патрулювання двічі на тиждень. Незважаючи на це, звертатися на гарячу лінію Ви можете щодня, адже на ній цілодобово працює диспетчер.

Повідомити про небезпеку чи хуліганство можна за номерами ЦБМ (032) 297-55-51; (032) 297-55-52. Активісти співпрацюють із МВС, ДАІ та УДСО і спільними зусиллями працюють над тим, щоб місто стало безпечнішим. Співкоординатор Центру Безпеки Міста Юрій Діль розповів:

«За два місяці патрулювань активісти взяли участь у декількох десятках затримань хуліганів та осіб, які вчинили злочини. Зокрема, спіймали, затримали та передали працівникам МВС злодіїв, які викрали елементи огорожі. Також шляхом переговорів та за втручання ГФ «Скеля» визволили жінку з дочкою, яких проти їх волі утримували в чужій квартирі». 

Крім того, активісти нейтралізували напад на працівника таксі та впіймали злодіїв, котрі вночі зливали бензин з автомобілів. Кіоскам, які продавали алкогольні напої у заборонений час, зробили зауваження та передали інформацію у МВС. Юрій Діль також наголосив: «У подальшому працюватимемо для забезпечення громадського порядку та для допомоги мешканцям міста. Активних осіб запрошуємо брати участь у патрулюваннях». 

Активісти Центру Безпеки Міста не тільки беруть участь у патрулюваннях, а й проходять курси самозахисту, надання домедичної допомоги, правової підтримки, поводження зі зброєю та психологічні тренінги. Долучитися до патрулювання можна, зателефонувавши за номерами Центру Безпеки Міста: (032) 297-55-51 та (032) 297-55-52, або заповнивши анкету на сайті http://safe-city.com.ua/join. 

З усіма питаннями можна звертатися за вказаними номерами або ж за електронною скринькою safecity.center@gmail.com. Поради та пропозиції залишайте за посиланням http://safe-city.com.ua/porady-propozytsiyi».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів