Паперовий документообмін між державними органами буде скасований

17:40 3 вересня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: twnews.se

1 жовтня в Україні планують припинити паперовий документообмін між державними органами, а також оцифрувати всі документи.

Про це повідомив у вівторок, 3 вересня, міністр Кабінету міністрів і радник глави СБУ Дмитро Дубілет, який зазначив: «Кожного місяця держоргани шлють один одному через загальні і спеціалізовані поштові служби десятки, якщо не сотні тисяч паперових документів. З 1 жовтня ми маємо намір це припинити».

Дмитро Дубілет також розповів, що 4 вересня планує винести це рішення на засідання Кабміну, пояснивши, що «інфраструктура для цього є, не було лише політичної волі».

Міністр уточнив, що поки що мова йде тільки про докумементообмін, а не про документообіг, який має на увазі узгодження документів усередині держорганів.
Повна діджіталізація документообігу, як зазначив Дмитро Дубілет, це завдання на найближчі один-два роки. Крім того, за його словами, на сьогоднішній день є низка документів, які поки не можна перевести в цифру через закони.

Міністр також повідомив: «Їх ми у вересні не чіпаємо. Ми їх ретельно проаналізуємо і теж оцифруємо, але для цього потрібно буде міняти закони. Сподіваюся, до кінця року внесемо в Раду пропозиції».

За словами Дмитра Дубілета, на даному ж етапі планується «одним махом» перевести всі документи в цифру, «не розбираючись в їх суті». Однак, міністр упевнений, 90% цих документів не потрібні самі по собі – ні в папері, ні в цифрі.

Міністр також анонсував: Найближчим часом почнемо їх ревізію і випалювання. Краще, ніж електронний документ, може бути тільки неіснуючий документ».

dailylviv.com

До теми

12:12 10 серпня 2022 р.

В озері на вулиці Липинського потонув чоловік

9 серпня о 14:11 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Львові на вул. Липинського, 50 в озері виявлено тіло чоловіка, 1942 року народження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу