Паперовий документообмін між державними органами буде скасований

17:40 3 вересня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: twnews.se

1 жовтня в Україні планують припинити паперовий документообмін між державними органами, а також оцифрувати всі документи.

Про це повідомив у вівторок, 3 вересня, міністр Кабінету міністрів і радник глави СБУ Дмитро Дубілет, який зазначив: «Кожного місяця держоргани шлють один одному через загальні і спеціалізовані поштові служби десятки, якщо не сотні тисяч паперових документів. З 1 жовтня ми маємо намір це припинити».

Дмитро Дубілет також розповів, що 4 вересня планує винести це рішення на засідання Кабміну, пояснивши, що «інфраструктура для цього є, не було лише політичної волі».

Міністр уточнив, що поки що мова йде тільки про докумементообмін, а не про документообіг, який має на увазі узгодження документів усередині держорганів.
Повна діджіталізація документообігу, як зазначив Дмитро Дубілет, це завдання на найближчі один-два роки. Крім того, за його словами, на сьогоднішній день є низка документів, які поки не можна перевести в цифру через закони.

Міністр також повідомив: «Їх ми у вересні не чіпаємо. Ми їх ретельно проаналізуємо і теж оцифруємо, але для цього потрібно буде міняти закони. Сподіваюся, до кінця року внесемо в Раду пропозиції».

За словами Дмитра Дубілета, на даному ж етапі планується «одним махом» перевести всі документи в цифру, «не розбираючись в їх суті». Однак, міністр упевнений, 90% цих документів не потрібні самі по собі – ні в папері, ні в цифрі.

Міністр також анонсував: Найближчим часом почнемо їх ревізію і випалювання. Краще, ніж електронний документ, може бути тільки неіснуючий документ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:58 24 лютого 2020 р.

Солеварню в Дрогобичі хочуть зберегти як пам’ятку архітектури місцевого значення

Дрогобицьку солеварню необхідно зберегти як пам’ятку архітектури місцевого значення.Таку вимогу Львівська обласна державна адміністрація скеровує сьогодні, 24 лютого, до Фонду держмайна України.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу