Ситуації і пригоди (cтор. 2767)

10:00 20 лютого 2017 р.

ДСНС попередила про наслідки нестійких погодних умов на Львівщині

В обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України застерігають, що відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігу на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу.

Ситуації

09:48 18 лютого 2017 р.

Аварійна бригада повернула електропостачання чотирьом вулицям у Львові

У п’ятницю, 17 лютого, внаслідок аварії на підстанції на вулиці Фредра у Львові тимчасово частково без електропостачання залишилися споживачі в будинках на проспекті Шевченка й вулицях Фредра, Герцена, Саксаганського та Стецька.

Ситуації

15:18 17 лютого 2017 р.

Львівська міськрада планує розпочати влітку будівництво автомобільного мосту

Керівник інженерного управління ЛМР Олександр Одинець запевнив, що проект будівництва нового автомобільного моста, який з’єднає вулиці Шевченка й Ковча, буде готовий у квітні.

Ситуації

14:28 17 лютого 2017 р.

Андрій Садовий наголосив, що потребує полігону не лише для Львова

Міський голова запевнив: «Мова тут не лише про Львів, але й про всі ті райони, які використовували Грибовицький полігон, – Пустомитівський, Жовківський, Кам’янко-Бузький та Городоцький».

Ситуації