Опалювальний сезон розпочнуть в Україні 1 листопада, – Мінрегіон

17:10 14 жовтня 2014 р.


Фото: ogo.ua

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов запевнив у вівторок: «Опалювальний період в Україні стартує з 1 листопада. Однак при різкому зниженні температури опалювальний період почнеться раніше».

«Опалювальний період в Україні стартує з 1 листопада. Однак при різкому зниженні температури опалювальний період почнеться раніше», – повідомив сьогодні, 14 жовтня,  міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов. Він також підкреслив, що результати заходів уряду, прийнятих з метою економії природного газу, дають можливість розраховувати, що температура в квартирах буде відповідати встановленим нормам.

«Встановлений температурний режим в квартирах не нижче 18 градусів тепла», – додав Білоусов.

«Взимку температурний режим в квартирах не зміниться», запевнив також міністр, чиї повідомлення передає у віторок прес-служба очоленого ним відомства.

dailylviv.com

До теми

22:32 28 вересня 2020 р.

Отруєння гноївкою: жителі двох сіл Львівщини написали заяви в поліцію і прокуратуру на АПП «Гряда». Готують позов до суду

Хтось вирощує свиней і заробляє великі гроші, а хтось змушений жити у смороді і гнійних відходах. Жителям сіл Гряда і Ситихів увірвався терпець. Вони звернулися із заявами до поліції та прокуратури з вимогою покарати власників АПП «Гряда». Люди кажуть, що саме з цього підприємства трактори ночами вивозять свинячі фекалії, виливаючи їх на землю та в річку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу