Опалювальний сезон можуть розпочати раніше

14:01 19 вересня 2013 р.

«Враховуючи зміни клімату, опалювальний сезон може розпочатися раніше», – інформувала сьогодні, 19 вересня, на прес-конференції начальник Управління комунальної теплоенергетики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олена Малежик.

Агенція «Українські Національні Новини» цитує ще й таке її повідомлення: «Тому завдання було підготувати соціальну сферу (школи та садочки) до 1 вересня, лікарні – до 15 вересня, всі інші об’єкти – до 1 жовтня. А у нас ще є майже два тижні, тому ми розуміємо, що до 1 жовтня ми маємо завершити всі роботи і своєчасно розпочати опалювальний сезон».

Утім, Олена Малежик запевнила, що на сьогодні готовність України до опалювального сезону складає 98%. Інформувала також, що підготовка до опалювального сезону обійдеться у 3,5 млрд грн, а на сьогодні вже профінансовано 3,2 млрд.

Зокрема, з цієї суми передбачено: на житловий фонд 960 млн грн, на об’єкти теплопостачання – понад 1 млрд, по водопровідно-каналізаційному господарству – 445 млн, по дорожньо-мостовому господарству – 960 млн.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу