На Львівщині громадський порядок забезпечуватимуть на Великдень більше 2500 правоохоронців

12:15 9 квітня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як запевнили в четвер у прес-службі обласного управління МВС, біля кожного храму, де проводитимуться Великодні богослужіння, чергуватимуть працівники міліції та представники громадських організацій.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 9 квітня:

«На Львівщині охорону громадського порядку на Великдень забезпечуватимуть більше 2500 правоохоронців. Біля кожного храму, де проводитимуться Великодні богослужіння, чергуватимуть працівники міліції та представники громадських організацій, котрі також долучаться до охорони громадського порядку у Львові та області.

Окрім того, весь особовий склад міліції Львівщини вже переведений на посилений варіант несення служби. Начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області полковник, міліції Андрій Гребенюк, запевнив:

«Основне, на що звертатимуть увагу правоохоронці – це попередження порушень громадського порядку під час великодніх свят. Біля кожного храму, а також у місцях скупчення людей у Львові та в області нестимуть службу спільні патрулі працівників міліції та громадських активістів. Також вдвічі збільшено кількість слідчо-оперативних груп для якнайшвидшого реагування на злочини та правопорушення».

Найбільше занепокоєння правоохоронців, як завжди, викликає поведінка молоді в обливаний понеділок. Проте, враховуючи досвід попередніх років, працівники міліції спільно з громадськими активістами знають як боротись з найбільш активними «обливальниками».

Андрій Гребенюк зазначив також: «Міська влада, як і у минулому році, виділяє місце на площі Ринок спеціально для тих, хто хоче обливатись. Ми звертаємось у першу чергу до молоді: у центрі міста завжди багато старших людей та туристів, котрі, звичайно, шанують наші традиції, але обливати їх водою недоречно. Тому просимо обмежитись спеціально визначеними місцями для обливань і дивитись кого обливаєте».

 Загалом, правоохоронці Львівщини готові забезпечити громадський порядок у Львові та в області під час Великодніх свят і розраховують на підтримку та розуміння усіх громадян. Веселих Свят!».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу