Охоронці «Львівської залізниці» затримали торік 1947 порушників

17:30 12 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: railway.lviv.ua

Порушники правил безпеки на об’єктах «Львівської залізниці» були оштрафовані минулого року на на загальну суму 60,6 тисячі гривень.

У прес-центрі «Укрзалізниці» повідомили сьогодні, 12 січня: «Стрільці служби воєнізованої охорони «Львівської залізниці» затримали минулого року на залізничних об’єктах за порушення правил безпечної поведінки 1947 осіб. До адміністративної відповідальності за частиною 3 статті 109 «Порушення правил з охорони порядку і безпеки руху на залізничному транспорті» Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнуто 1846 осіб, яких оштрафовано на загальну суму майже 63 тис. гривень. Із рештою порушників залізничні правоохоронці провели профілактичні бесіди та винесли останнє попередження».

«За інформацією служби воєнізованої охорони регіональної філії «Львівська залізниця», впродовж 2016 року стрільці затримали 1886 порушників, 1768 із них сплатили штрафи на загальну суму 60,6 тисячі гривень. Серед порушень правил безпеки у 2017-му, як і позаторік, левову частку становлять випадки ходіння по коліях у невстановлених місцях. Упродовж минулого року через власну необережність та легковажність на території Львівської залізниці травмувалося 84 сторонні особи, у тому числі дві дитини, 47 зі загальної кількості випадків – зі смертельним наслідком», – поінформували також у прес-центрі «Укрзалізниці».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини