Охоронці «Львівської залізниці» проведуть рейди

11:20 16 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: railway.lviv.ua

На «Львівській залізниці» стартував місячник з профілактики невиробничого травматизму.

Про це повідомили на сайті «Львівської залізниці», де також розповіли: «У рамках акції залізничники планують реалізувати комплекс практичних заходів і провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію, скеровану на запобігання невиробничому травматизму громадян та популяризації правил безпеки на залізничному транспорті. Особливу увагу працівники магістралі приділятимуть тематичним бесідам та практичним заняттям із молоддю, зокрема учнями та студентами закладів освіти».

«Першочергово залізничники планують завітати з лекціями про правила безпеки громадян на залізничному транспорті у заклади та установи, що розташовані поблизу об’єктів інфраструктури. Поряд із тим, залізничники продовжують регулярно нагадувати пасажирам про правила безпеки на об’єктах інфраструктури через гучномовний зв’язок у поїздах, на вокзалах та станціях, а також подбали про своєчасне і чітке надання громадянам інформації про прибуття, прямування, відправлення поїздів та маневрову роботу на станційних коліях», – поінформували також на сайті «Львівської залізниці».

«У рамках місячника також відбудуться комісійні обстеження стану утримання та освітлення пасажирських платформ, пішохідних і службових переходів тощо. А стрільці воєнізованої охорони залізниці спільно з працівниками дирекцій, служб і структурних підрозділів проведуть рейди, за підсумками яких буде сформовано своєрідну карту невиробничого травматизму магістралі із визначенням ділянок несанкціонованих переходів громадян через колії та інших місць, де спостерігаються масові порушення правил безпеки, що призводять до травмування громадян. За підсумками рейдів для запобігання подальшим порушенням буде розроблено практичні заходи, які буде реалізовано в рамках «Програми з попередження нещасних випадків невиробничого характеру на залізничному транспорті України на 2020 рік», – повідомили також на сайті «Львівської залізниці».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації