Охорона АТП-1 не пропустила на його територію депутатів Львівської міськради

23:15 20 лютого 2018 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Депутати Львівської міськради вимагають звільнити керівника АТП-1.

На порталі оперативних новин «Varta1» повідомили у вівторок:  «Сьогодні, 20 лютого, депутатів Львівської міської ради не пустили на територію комунального підприємства АТП-1».

Про це кореспонденту «Варта 1» депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич повідомив, який також уточнив: «Під час візиту депутатів Львівської міськради від «УКРОПу» не впустили (мене особисто й Любомира Босаневича та Ігоря Телішевського) на комунальне АТП-1, сталася сутичка з охоронцями підприємства. Група депутатів вирішила перевірити інформацію про те, що зарплату водіям АТП-1 дають лише після того, як вони виконають план та виплатять борги. Н ажаль, ні він, ні інші з написом «Охорона» так нам і не представилися».

На порталі оперативних новин також пояснили: «Візит депутатів був пов’язаний з учорашнім повідомленням у спільноті «Varta1». Там з акаунту з вигаданим іменем була поширена інформація про те, що водіям АТП-1 зарплату платять «за двома відомостями», а частину зарплати вираховують за борги за «планом» та в разі, якщо водії використовують більше пального, ніж передбачено».

«Тому депутати вирішили особисто перевірити правдивість цього факту. Натомість охорона підприємства на прохідній відмовилась пропускати депутатів, журналістів та активістів всередину, мотивуючи тим, що АТП-1 – режимний об’єкт і що вхід можливий лише після дозволу директора Ореста Хамули», – поінформували також на порталі оперативних новин.

Після цієї сутички депутат Любомир Босаневич заявив: «Після сьогоднішніх ганебних подій на АТП 1, де депутатів, журналістів та громадських активістів невідомі люди (відмовились представляти, хоч ми представились) не впускають на підконтрольне їм комунальне підприємство, вирішив ініціювати звільнення керівника даного АТП Ореста Хамули. В час, коли водії в прямому сенсі викидають пенсіонерів з автобусів, коли дочекатись свого автобуса після 21 години практично нереально, коли ми львів’яни їздимо, як кілька в томаті – не пустити депутатів, щоб нормально вникнути в ситуацію та поговорити з водіями, це вища міра зухвальства та пофігізму ( прошу вибачення за дане слово, хоч напрошується нецензурщина). Це той Львів, який відкритий для представників громади та мешканців Львова».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу