Оголошено конкурс на посаду головного архітектора Львівщини

18:20 1 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Львівській облдержадміністрації оголосили конкурс на зайняття вакантної посади директора департаменту архітектури та розвитку містобудування – головного архітектора області.

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Серед основних вимог до кандидатів – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра за спеціальністю «Архітектура та містобудування», а також стаж роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше п’яти років. Конкурс відбуватиметься 11 липня 2016 року у приміщенні Львівської ОДА, за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет №257. Початок – о 15:00. Документи для участі у відборі слід подати до 8 липня.

Контактна особа: Мерйо Ольга Романівна, телефон: (032) 2-999-597, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua. Детальніше із умовами конкурсу, а також переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби».

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу