Офіцери львівської Академії сухопутних військ навчалися в Грузії воювати в горах

20:15 30 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили в понеділок у прес-службі Міноборони, військовослужбовці Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного навчалися діяти у горах на базі центру гірської підготовки імені полковника Бесика Кутателадже вгрузинському місті Сачхере.

Військовослужбовці Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного навчалися діяти у горах на базі центру гірської підготовки імені полковника Бесика Кутателадже, що у грузинському місті Сачхере. У курсі, окрім українських офіцерів, взяли участь понад двадцять військовослужбовців із Польщі, Литви, Латвії, Азербайджану, Вірменії, Молдови, Португалії та Грузії.

Упродовж трьох тижнів українські військовослужбовці навчалися організації та проведенню підготовки підрозділів до дій у горах, а також удосконалювали практичні навички тактики дій підрозділів у гірських умовах. Окрім того, відпрацьовувалися питання дій військовослужбовців під час сходження лавини, пошуку та евакуації постраждалого за допомогою пошукового пристрою та рятувальних нош.

За словами українських офіцерів, найбільше адреналіну у них викликало сходження на вершину гори, висота якої – понад 3000 метрів над рівнем моря. А спуск додолу здійснювався на лижах. Загалом протяжність спуску склала близько 4 кілометрів.

Особливу увагу під час курсу інструктори звертали на аналіз проведених дій. Підсумки підбивались наприкінці кожного заняття та навчального дня. Це дало змогу військовослужбовцям зрозуміти свої помилки та зробити необхідні висновки для удосконалення рівня підготовки.

На завершення підготовки з учасниками заходу було проведені тести за тематикою занять, після чого їм вручили відповідні сертифікати про їх закінчення. Знання та навички, які українські військовослужбовці отримали під час курсу, будуть систематизовані, ретельно проаналізовані з урахуванням вже існуючої в Україні системи гірської підготовки та впроваджені в навчальний процес Академії сухопутних військ. Планується, що участь у подібних заходах представники українського військового вишу братимуть й надалі.

Про це повідомили сьогодні, 30 березня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

09:52 1 березня 2021 р.

Випадок для МЗС кричущий: працівників українського посольства в Польщі підозрюють у корупції, - міністр

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба відкликав двох співробітників українського посольства у Польщі, яких підозрюють у корупції. Вони намагалися вивезти з України до Польщі велику кількість валюти, золота і контрабандних сигарет.

Рубрика: Ситуації

21:55 28 лютого 2021 р.

Видалила частину кишківника і кришталик: дрогобичанці, яка постраждала від вибуху гранати, зробили 5 операцій: потрібна допомога

37-річна Наталія Здебська, яка 20 лютого постраждала від вибуху гранати у Дрогобичі, 27 лютого, витримала п’яту операцію. Зараз вона перебуває у реанімації лікарні швидкої допомоги у Львові. Медики намагаються врятувати їй життя, а родичі Наталії звертаються до небайдужих по фінансову та молитовну допомогу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу