Один лише Трускавець на Львівщині прийняв уже понад 200 переселенців із Криму й Донбасу (відео)

12:58 11 липня 2014 р.


Фото: credo-ua.org

Як повідомляє в п’ятницю прес-служба облдержадміністрації, їх розмістили в санаторіях і та пансіонатах.

Як повідомила сьогодні, 11 липня, «Щоденному Львову» прес-служба облдержадміністрації, Трускавець прийняв уже понад дві сотні переселенців із Криму та східних областей. У повідомленні також скзано:

«Починаючи від березня, коли на Львівщину почали прибувати перші переселенці з Криму, трускавецькі санаторії та пансіонати прийняли понад 200 осіб», – повідомила голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех.

«На наш заклик дати тимчасовий прихисток кримчанам, а пізніше – й жителям Донеччини й Луганщини відгукнулися керівники багатьох оздоровниць Трускавця, – зазначила Ірина Сех. – І зараз в цьому курортному місті перебувають переселенці й їх далі продовжують приймати. Тому мені прикро чути коментарі для ЗМІ заступника міського голови Трускавця Юрія Яворського про те, що місто відмовилося надати місця в пансіонатах переселенцям. Думаю, що ще прикріше це читати керівникам санаторіїв, які оселили в себе кримчан та донеччан. Причому переселенці там отримують найкращі умови – не тільки проживання й харчування, а й оздоровчі процедури».

Ірина Сех також нагадала, що в санаторії «Женева» прийняли шахтарів, які врятувалися з полону сепаратистів – Олександра Вовка та Олександра Гурова з родиною. В «Бескиді» також розмістили п’ятьох донеччан, які були ув’язнені сепаратистами за допомогу українським військовим. 

Прихистили переселенців і «Джерело», і «Нафтуся Прикарпаття» та інші. «Ми вдячні керівникам цих закладів за розуміння ситуації, адже поселяли людей вони безкоштовно, не сподіваючись, чи буде за це якесь відшкодування», – зазначила Ірина Сех.

Вона також повідомила: «Недавно уряд прийняв постанову про часткову компенсацію витрат на розміщення і харчування тимчасово переселених. До Міністерства фінансів скеровано необхідну інформацію для відкриття рахунків, формується база одержувачів коштів. Є чіткий механізм відшкодування. Відповідно до урядової постанови, Львівщина отримає 10,3 мільйона гривень для виплати цієї компенсації».


Відео: ГУ ДСНС у Львівській області

dailylviv.com

До теми

23:18 27 червня 2022 р.

40 людей зникли безвісти внаслідок пожежі у ТЦ Кременчука,- Офіс Генпрокурора

27 червня 2022 року збройні сили РФ здійснили ракетний обстріл м. Кременчук Полтавської області, внаслідок якого повністю зруйновано цивільний об’єкт - торговий центр.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу