Один лише Трускавець на Львівщині прийняв уже понад 200 переселенців із Криму й Донбасу (відео)

12:58 11 липня 2014 р.


Фото: credo-ua.org

Як повідомляє в п’ятницю прес-служба облдержадміністрації, їх розмістили в санаторіях і та пансіонатах.

Як повідомила сьогодні, 11 липня, «Щоденному Львову» прес-служба облдержадміністрації, Трускавець прийняв уже понад дві сотні переселенців із Криму та східних областей. У повідомленні також скзано:

«Починаючи від березня, коли на Львівщину почали прибувати перші переселенці з Криму, трускавецькі санаторії та пансіонати прийняли понад 200 осіб», – повідомила голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех.

«На наш заклик дати тимчасовий прихисток кримчанам, а пізніше – й жителям Донеччини й Луганщини відгукнулися керівники багатьох оздоровниць Трускавця, – зазначила Ірина Сех. – І зараз в цьому курортному місті перебувають переселенці й їх далі продовжують приймати. Тому мені прикро чути коментарі для ЗМІ заступника міського голови Трускавця Юрія Яворського про те, що місто відмовилося надати місця в пансіонатах переселенцям. Думаю, що ще прикріше це читати керівникам санаторіїв, які оселили в себе кримчан та донеччан. Причому переселенці там отримують найкращі умови – не тільки проживання й харчування, а й оздоровчі процедури».

Ірина Сех також нагадала, що в санаторії «Женева» прийняли шахтарів, які врятувалися з полону сепаратистів – Олександра Вовка та Олександра Гурова з родиною. В «Бескиді» також розмістили п’ятьох донеччан, які були ув’язнені сепаратистами за допомогу українським військовим. 

Прихистили переселенців і «Джерело», і «Нафтуся Прикарпаття» та інші. «Ми вдячні керівникам цих закладів за розуміння ситуації, адже поселяли людей вони безкоштовно, не сподіваючись, чи буде за це якесь відшкодування», – зазначила Ірина Сех.

Вона також повідомила: «Недавно уряд прийняв постанову про часткову компенсацію витрат на розміщення і харчування тимчасово переселених. До Міністерства фінансів скеровано необхідну інформацію для відкриття рахунків, формується база одержувачів коштів. Є чіткий механізм відшкодування. Відповідно до урядової постанови, Львівщина отримає 10,3 мільйона гривень для виплати цієї компенсації».


Відео: ГУ ДСНС у Львівській області

dailylviv.com

До теми

12:58 16 червня 2021 р.

Ідеї цікавих презентів брату на день народження

Для кожної людини день народження близьких людей - це важлива подія, особливо якщо свято у рідного брата. Саме в цей день варто відкласти всі справи на потім і разом з ним відсвяткувати його день народження і, звичайно ж, вручити дійсно цікавий подарунок. і якщо ви поки не придумали, що саме йому подарувати, то можливо серед нашого списку ви зумієте знайти відповідний знак уваги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу