ОДА перерахувала на потреби Львівщини 88,6 млн. гривень

09:15 22 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Львівська ОДА перерахувала місцевим бюджетам субвенції на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості в сумі 15,8 млн. гривень, а для інклюзивно-ресурсних центрів – 1,1 млн. гривень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Крім захищених та інших першочергових видатків перераховано сім мільйонів гривень обласному клінічному діагностичному центру для закупівлі медичного обладнання. На реалізацію програми капітального будівництва –6,9 млн. гривень».

«На підтримку галузі охорони здоров'я перераховано 6,2 млн. гривень. У тому числі 3,9 млн. гривень – на надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю, 0,8 млн. гривень – на покращення медичної допомоги ревматологічним хворим на важкі форми артриту, 0,7 млн. гривень – на забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями  медичними препаратами та виробами медичного призначення, а 0,5 млн. гривень – на покращення медичної допомоги хворим з розсіяним склерозом», – поінформували також в облдержадміністрації.

«5,7 млн. гривень перераховано на вивезення твердих побутових відходів зі Львова. 4,8 млн. гривень – на ремонт та  утримання автомобільних доріг області. 1,3 млн. гривень – на поповнення бібліотечних фондів, ознакування місць пов'язаних з сучасними героями, видатними діячами та співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу