ОДА перерахувала на потреби Львівщини 80,9 млн. гривень

09:48 28 травня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету профінансували 80,9 млн. гривень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Кошти в сумі 59,3 млн. гривень спрямували на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі – з виплати заробітної плати, енергоносіїв, інших соціальних виплат і видатків. 5,3 млн. гривень – на вивезення твердих побутових відходів зі Львова, 4,5 млн. гривень – на медичну допомогу хворим нефрологічного профілю, 3,7 млн. гривень – на співфінансування проектів, які реалізуються на території Львівської області в межах Регіональної програми з міжнародного та транскордонного співробітництва, європейської інтеграції».

«Окрім цього, 3,4 млн. гривень спрямували на ремонт та утримання автомобільних доріг області, 1,7 млн. гривень – на реконструкцію виробничо-складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника в Брюховичах, 1,5 млн. гривень – на розвиток освіти, один мільйон гривень – на фінансову підтримку суб'єктів господарювання агропромислового комплексу на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів, а 0,5 млн. гривень – на покращення медичної допомоги з онкологічними захворюваннями», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:47 4 березня 2021 р.

У Львові повідомили про замінування ЛОДА і СБУ

Повідомлення про замінування приміщень Львівської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України у Львівській області виявилось неправдивим.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу