ОДА перерахувала на потреби Львівщини 59,6 млн. гривень

19:18 28 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Упродовж тижня з обласного бюджету Львівщини профінансовано 59,6 млн. гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 28 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «21,6 млн. гривень спрямовано на захищені та інші першочергові видатки. Окрім того, скеровано 11,5 млн. гривень на придбання агіографічного обладнання в сумі, а вісім мільйонів гривень – на ремонт та утримання автомобільних доріг області.

«На вивезення твердих побутових відходів зі Львова спрямовано 7,2 млн. гривень, на облаштування тренажерних майданчиків – 3,9 млн. гривень, на охорону навколишнього природного середовища – 1,8 млн. гривень, на енергозбереження для бюджетної сфери – 1,5 млн. гривень, на оздоровлення та відпочинок дітей – 1,4 млн. гривень, на соціально-економічний розвиток територій – 1,1 млн. гривень, на розвиток освіти – 0,6 млн. гривень, заходи з організації рятування на водах – 0,4 млн. гривень, на енергозбереження для населення – 0,3 млн. гривень, надання житлових кредитів окремим категоріям громадян - 0,3 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Перераховано місцевим бюджетам субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню в сумі 102 мільйони гривень. Натомість на покращення соціально-економічної інфраструктури, облаштування полігонів і звалищ твердих побутових відходів спрямовано 42 мільйони гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:11 27 листопада 2020 р.

У Снопківському парку ремонтують водогін

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні розпочалися роботи із заміни аварійної ділянки магістрального водопроводу від вулиці Зеленої до вулиці Липова Алея, у межах Снопківського парку. Вартість робіт — близько 3 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу