ОДА перерахувала на потреби Львівщини 59,6 млн. гривень

19:18 28 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Упродовж тижня з обласного бюджету Львівщини профінансовано 59,6 млн. гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 28 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «21,6 млн. гривень спрямовано на захищені та інші першочергові видатки. Окрім того, скеровано 11,5 млн. гривень на придбання агіографічного обладнання в сумі, а вісім мільйонів гривень – на ремонт та утримання автомобільних доріг області.

«На вивезення твердих побутових відходів зі Львова спрямовано 7,2 млн. гривень, на облаштування тренажерних майданчиків – 3,9 млн. гривень, на охорону навколишнього природного середовища – 1,8 млн. гривень, на енергозбереження для бюджетної сфери – 1,5 млн. гривень, на оздоровлення та відпочинок дітей – 1,4 млн. гривень, на соціально-економічний розвиток територій – 1,1 млн. гривень, на розвиток освіти – 0,6 млн. гривень, заходи з організації рятування на водах – 0,4 млн. гривень, на енергозбереження для населення – 0,3 млн. гривень, надання житлових кредитів окремим категоріям громадян - 0,3 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Перераховано місцевим бюджетам субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню в сумі 102 мільйони гривень. Натомість на покращення соціально-економічної інфраструктури, облаштування полігонів і звалищ твердих побутових відходів спрямовано 42 мільйони гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:55 28 червня 2022 р.

Шантаж: росія опублікувала координати і фото центрів прийняття рішень, які підтримують українців. Перелік

У вівторок, 28 червня, розпочинається саміт НАТО в Мадриді. «Роскосмос» вирішив з цього приводу оприлюднити координати місця зустрічі та кількох інших столиць держав-членів. У російському космічному агентстві пояснили, що зробили це «про всяк випадок»

Рубрика: Ситуації

18:53 28 червня 2022 р.

Ракети росіян влучили у СТО у Дніпрі, стадіон - у Миколаєві, ринок - в Очакові

Російські окупанти вдарили ракетою по СТО у Дніпрі. Унаслідок ракетного удару по Миколаєву пошкоджено військовий об'єкт, центральний міський стадіон та соціальну інфраструктуру.

Рубрика: Ситуації

17:17 28 червня 2022 р.

Завтра Львів прощається з Героєм Тарасом Веремеєм

Завтра, 29 червня, Львів попрощається з Героєм Тарасом Веремеєм, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу