ОДА перерахувала на потреби Львівщини 211,6 млн. гривень

12:45 12 серпня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Минулого тижня з обласного бюджету Львівщини профінансували 211,6 млн. гривень.

Про це повідомили в понеділок, 12 серпня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «На заробітну плату, енергоносії, медикаменти, харчування та інші першочергові видатки спрямовано 125,5 млн. гривень, на ремонт та утримання автомобільних доріг області – 28 млн. гривень, на закупівлю медичного обладнання для обласних медичних установ – 14,8 млн. гривень, на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, музичних інструментів, комп'ютерного обладнання для учнів початкових класів, підвищення кваліфікації педагогічних працівників – 12,8 млн. гривень».

«На проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку спрямували 7,8 млн. гривень, на охорону навколишнього природнього середовища – шість мільйонів гривень, оплату за автомобілі швидкої медичної допомоги центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – чотири мільйони гривень, на придбання засобів зв'язку для підрозділів територіальної оборони та сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області – 3,7 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На облаштування спортивних майданчиків зі штучним, наливним покриттям та з тренажерними обладнанням спрямували 3,4 млн. гривень, на капітальний ремонт закладів освіти – 2,3 млн. гривень, реконструкцію будівель Львівського обласного клінічного діагностичного центру – 1,6 млн. гривень, закупівлю трактора для Угнівського аграрно-будівельного ліцею – 1,3 млн. гривень, охорону і збереження культурної спадщини – 0,4 млн. гривень», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Крім того, перераховано місцевим бюджетам дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я в сумі 32,1 млн. гривень та субвенції на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти – 3,8 млн. гривень, на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 2,5 млн. гривень, на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 2,4 млн. гривень, модернізацію на оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів, зокрема на придбання деревообробного обладнання для Стрийського ВХПУ – 1,6 млн. гривень, на надання державної підтримкт особам з особливими освітніми потребами – 1,2 млн. гривень, для інклюзивно-ресурсних центрів – 0,7 млн. гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу