ОДА перерахувала на потреби Львівщини 198,9 млн. гривень

12:48 7 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: photo-lviv.in.ua

Департамент фінансів Львівської облдержадміністрації перерахував минулого тижня на потреби Львівщини 198,9 млн. гривень.

Про це повідомили в понеділок, 7 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, 136,3 млн. гривень спрямували на заробітну плату, енергоносії, медикаменти, харчування та інші першочергові видатки».

«На ремонт та утримання автомобільних доріг області спрямували  23,3 млн. гривень, на закупівлю медичного обладнання закладам охорони здоров'я – 11 мільйонів гривень, на будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення – п’ять мільйонів гривень, на проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 5,6 млн. гривень, на придбання витратних матеріалів для гемодіалізу – 4,6 млн. гривень, на придбання обладнання та капітальний ремонт приміщень закладів освіти – 3,9 млн. гривень, придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги – 3,1 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«2,1 млн. гривень скерували на реалізацію програми газифікації населених пунктів, на утримання дітей-сиріт у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях спрямували два мільйони гривень, на підтримку осіб з особливими освітніми потребами – 0,9 млн. гривень, на реконструкцію мереж вуличного освітлення – 0,7 млн. гривень, на реконструкцію будинку пологового корпусу Львівської обласної клінічної лікарні з впровадження енергозберігаючих заходів – 0,4 млн гривень. На передані з державного бюджету повноваження у галузях освіти та охорони здоров'я надано додаткову дотацію місцевим бюджетам в сумі 32,1 млн. гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:13 7 квітня 2020 р.

«Великдень вдома» врятує українців від COVID-19

Державні службовці відзначили високу ефективність, яку демонструють мобільні бригади, що здійснюють тестування осіб, які повернулися із-за кордону. Але про його результати ще не повідомляють.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу