ОДА перерахувала на потреби Львівщини 198,5 млн. гривень

11:34 8 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: photo-lviv.in.ua

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету профінансували 198,5 млн. гривень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «127,3 млн. гривень спрямували на поточні потреби бюджетних установ – на виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв, продуктів харчування, медикаментів, господарські потреби. 15 млн. гривень – на будівництво сільських амбулаторій, 9,5 млн. гривень - вивезення твердих побутових відходів зі Львова.

«6,4 млн. гривень скерували на будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення, 0,3 млн. гривень – на ремонт та утримання автомобільних доріг області, два мільйони гривень – реалізацію проектів місцевого розвитку на умовах співфінансування, 1,3 млн. гривень – на надання фінансової підтримки суб'єктам господарювання агропромислового комплексу на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«2,7 млн. гривень спрямували на заходи з енергозбереження в установах охорони здоров'я, 0,7 млн. гривень – на облаштування спортивних майданчиків. На передані з державного бюджету повноваження у галузях освіти та охорони здоров'я, надано додаткову дотацію в сумі 32,1 млн. гривень таа цільову субвенцію на оплату праці педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів – 1,2 млн гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини