ОДА перерахувала на потреби Львівщини 197,1 млн. гривень

11:10 10 червня 2019 р.


Фото: photo-lviv.in.ua

Департамент фінансів Львівської облдержадміністрації перерахував упродовж тижня з обласного бюджету 197,1 млн. гривень.

Про це повідомили в понеділок, 10 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, що, зокрема, 161 млн. гривень були спрямовані на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі – з виплати заробітної плати, енергоносіїв та інших соціальних виплат. Окрім того, кошти в сумі 11 млн. гривень були скеровані на підготовку тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників, закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів і комп'ютерного обладнання для початкових класів «Нової української школи»

6,1 млн. гривень були спрямовані обласним установам охорони здоров'я на придбання медичного обладнання та санітарних автомобілів, 4,9 млн. гривень – на капітальне будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення, а 4,7 млн. гривень – на співфінансування проектів «Природа без кордонів – збереження спільної природної спадщини у громадах Добромиль та Загуж», «Поліпшення системи транскордонного захисту навколишнього середовища в мерії Ксєнжополь та Червонограді через розвиток каналізаційної інфраструктури».

3,5 млн. гривень були скеровані на вивезення твердих побутових відходів зі Львова, 3,4 млн. гривень – на ремонт та  утримання автомобільних доріг області, 2,1 млн. гривень – на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, 0,4 млн. гривень – на фінансову підтримку суб'єктів господарювання агропромислового комплексу.

Місцевим бюджетам субвенції перераховано на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 1,4 млн. гривень, а на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами спрямували 1,2 млн. гривень, Надано також додаткову дотацію на здійснення видатків з утримання установ освіти та охорони здоров'я в сумі 32,1 млн. гривень.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу