ОДА перерахувала на потреби Львівщини 197,1 млн. гривень

11:10 10 червня 2019 р.


Фото: photo-lviv.in.ua

Департамент фінансів Львівської облдержадміністрації перерахував упродовж тижня з обласного бюджету 197,1 млн. гривень.

Про це повідомили в понеділок, 10 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, що, зокрема, 161 млн. гривень були спрямовані на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі – з виплати заробітної плати, енергоносіїв та інших соціальних виплат. Окрім того, кошти в сумі 11 млн. гривень були скеровані на підготовку тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників, закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів і комп'ютерного обладнання для початкових класів «Нової української школи»

6,1 млн. гривень були спрямовані обласним установам охорони здоров'я на придбання медичного обладнання та санітарних автомобілів, 4,9 млн. гривень – на капітальне будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення, а 4,7 млн. гривень – на співфінансування проектів «Природа без кордонів – збереження спільної природної спадщини у громадах Добромиль та Загуж», «Поліпшення системи транскордонного захисту навколишнього середовища в мерії Ксєнжополь та Червонограді через розвиток каналізаційної інфраструктури».

3,5 млн. гривень були скеровані на вивезення твердих побутових відходів зі Львова, 3,4 млн. гривень – на ремонт та  утримання автомобільних доріг області, 2,1 млн. гривень – на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, 0,4 млн. гривень – на фінансову підтримку суб'єктів господарювання агропромислового комплексу.

Місцевим бюджетам субвенції перераховано на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 1,4 млн. гривень, а на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами спрямували 1,2 млн. гривень, Надано також додаткову дотацію на здійснення видатків з утримання установ освіти та охорони здоров'я в сумі 32,1 млн. гривень.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу