ОДА перерахувала на потреби Львівщини 196,4 млн. гривень

16:48 13 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Департамент фінансів Львівської ОДА перерахував упродовж тижня на потреби Львівщини 196,4 млн. гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Кошти в сумі 121,7 млн. гривень спрямували на заробітну плату, енергоносії, медикаменти, харчування та інші першочергові видатки. На ремонт та утримання автомобільних доріг області в сумі скерували 34,3 млн. гривень, на придбання медичного обладнання для обласних установ охорони здоров’я – 19,1 млн. гривень».

«На проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку спрямували 12,8 млн. гривень, на реалізацію програми капітального будівництва – 11,3 млн. гривень, на облаштування спортивних майданчиків зі штучним та наливним покриттям – 3,8 млн. гривень, на капітальний ремонт пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні – 3,6 млн. гривень, на виконання програми охорони і збереження культурної спадщини – 2,1 млн. гривень, будівництво водопроводу в Брюховичах у рамках реалізації програми «Питна вода» – 0,9 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На реалізацію комплексної програми розвитку територій області скерували 0,6 млн. гривень, реконструкцію вуличного освітлення в селі Труханів у Сколівському районі – 0,4 млн. гривень, на виготовлення та встановлення пам’ятних знаків загиблим бійцям АТО (ООС) та Героям Небесної Сотні – 0,4 млн. гривень, на реалізацію програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» – 0,2 млн гривень. Крім того, перераховано місцевим бюджетам субвенцію на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 2,1 млн гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 26 лютого 2020 р.

На Львівщині загинули внаслідок зіткнення автівок водій і пасажирка

У середу, 26 лютого, о 07:10 до Служби порятунку «101» надійшло від чергового лікаря швидкої допомоги повідомлення, що на трасі «Київ-Чоп» в селі Конюхів на Стрийщині зіткнулися автомобілі «Ford Focus» і «ВМВ Х3».

Рубрика: Ситуації