Облдержадміністрація перерахувала на потреби Львівщини 179 мільйонів гривень | Новини Львова

Облдержадміністрація перерахувала на потреби Львівщини 179 мільйонів гривень

15:05 28 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: photo-lviv.in.ua

Львівська облдержадміністрація перерахувала минулого тижня на потреби області 179 мільйонів гривень.

Про це повідомили в понеділок, 28 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Кошти в сумі 73,9 млн. гривень спрямовано на заробітну плату, енергоносії, медикаменти, харчування та інші першочергові видатки. На ремонт та утримання автомобільних доріг області спрямували 70,3 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 12,2 млн. гривень, на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості – 10,1 млн. гривень, на придбання комп'ютерів та ноутбуків для закладів охорони здоров'я – 3,1 млн. гривень, на придбання обладнання для закладів освіти – 2,4 млн. гривень».

«На капітальний ремонт приміщень закладів освіти перерахували 2,1 млн. гривень, на будівництво газопроводу до сіл Перемишлянського району – 1,2 млн. гривень, реконструкцію водопроводу в Золочеві та селі Лішня в Жидачівському районі – 0,8 млн. гривень, на реконструкцію Львівської обласної лікарні відновного лікування – 0,8 млн. гривень, на реконструкцію мереж вуличного освітлення – 0,7 млн. гривень, охорону і збереження об'єктів культурної спадщини – 0,6 млн. гривень, на будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення – 0,6 млн. гривень, на охорону навколишнього природнього середовища – 0,2 млн гривень. З резервного фонду на здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації та зриву опалювального сезону в містах Новий Розділ та Новояворівськ спрямували 1,9 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:07 3 липня 2020 р.

Ресторатори Львова погрожують безстроковою акцією протесту проти карантину

Сьогодні, 3 липня, голова Львівської ОДА Максим Козицький звернувся із листом до міської влади з вимогою скликати позачергове засідання Львівської міської комісії ТЕБ і НС та заборонити у Львові діяльність закладів громадського харчування, фітнес-центрів і спортзалів.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

5 лікарень Львова, які працюють з Covid-19, заповнені на 24%

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу