ОДА перерахувала на потреби Львівщини 168,6 млн. гривень

16:45 6 вересня 2019 р.


Фото: photo-lviv.in.ua

Львівська облдержадміністрація перерахувала впродовж тижня на потреби Львівщини 168,6 млн. гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 6 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Кошти в сумі 115,9 млн. гривень забезпечили повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування».

«З обласного бюджету спрямували на закупівлю медичного обладнання для обласних установ охорони здоров'я 20,8 млн. гривень, на ремонт та утримання автомобільних доріг області - 7,4 млн. гривень, забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» – 7,2 млн. гривень, на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти – 3,7 млн. гривень, на сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, придбання апаратури і обладнання для автомобіля ситуаційного центру Головного управління національної поліції у Львівській області, на капремонт будівлі прокуратури області, відновлення системи опалення та ремонт службових приміщень наземної частини об'єкту «Вузлова» - 3,1 млн. гривень, а на капітальне будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення – 2,6 млн. гривень».

«На виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування скерували 2,5 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 2,5 млн. гривень, на підтримку особам з особливими освітніми потребами – 1,5 млн. гривень, а на придбання дозиметрів в рамках виконання програми «Безпечна Львівщина» – 1,4 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Окрім цього, на передані з державного бюджету повноваження у галузях освіти та охорони здоров'я надано додаткову дотацію місцевим бюджетам в сумі 32,1 млн. гривень. Відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА з резервного фонду обласного бюджету виділено 1,3 млн. гривень на забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги потерпілим, надання матеріальної допомоги сім'ям загиблих та сім'ям травмованих внаслідок руйнування частини житлового будинку у Дрогобичі», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

00:10 3 серпня 2021 р.

Пара, яка загинула в Стрийському парку, переписувалися в інтернеті лише два тижні, і тоді він пішов з нею гуляти

Львів із сумом зустрів ранок. Бо містяни були приголомшені втратою дітей. Пара закоханих загинула, коли на них упало дерево в парку. Біду спровокувала блискавка.

Рубрика: Ситуації

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу