ОДА перерахувала на потреби Львівщини 168,6 млн. гривень

16:45 6 вересня 2019 р.


Фото: photo-lviv.in.ua

Львівська облдержадміністрація перерахувала впродовж тижня на потреби Львівщини 168,6 млн. гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 6 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Кошти в сумі 115,9 млн. гривень забезпечили повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування».

«З обласного бюджету спрямували на закупівлю медичного обладнання для обласних установ охорони здоров'я 20,8 млн. гривень, на ремонт та утримання автомобільних доріг області - 7,4 млн. гривень, забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» – 7,2 млн. гривень, на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти – 3,7 млн. гривень, на сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, придбання апаратури і обладнання для автомобіля ситуаційного центру Головного управління національної поліції у Львівській області, на капремонт будівлі прокуратури області, відновлення системи опалення та ремонт службових приміщень наземної частини об'єкту «Вузлова» - 3,1 млн. гривень, а на капітальне будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення – 2,6 млн. гривень».

«На виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування скерували 2,5 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 2,5 млн. гривень, на підтримку особам з особливими освітніми потребами – 1,5 млн. гривень, а на придбання дозиметрів в рамках виконання програми «Безпечна Львівщина» – 1,4 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Окрім цього, на передані з державного бюджету повноваження у галузях освіти та охорони здоров'я надано додаткову дотацію місцевим бюджетам в сумі 32,1 млн. гривень. Відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА з резервного фонду обласного бюджету виділено 1,3 млн. гривень на забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги потерпілим, надання матеріальної допомоги сім'ям загиблих та сім'ям травмованих внаслідок руйнування частини житлового будинку у Дрогобичі», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу