ОДА перерахувала на потреби Львівщини 125,3 млн. гривень

10:28 2 вересня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Кошти в сумі 63,6 млн. гривень забезпечили повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування.

Про це повідомили в понеділок, 2 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що ОДА перерахувала на потреби Львівщини 125,3 млн. гривень. Зокрема, на ремонт та утримання автомобільних доріг – 17,3 млн. гривень, на капітальне будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення – 8,3 млн. гривень, на придбання витратних матеріалів для гемодіалізу – 5,5 млн. гривень, на природоохоронні заходи – 4,8 млн. гривень.

На виплату адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії та реабілітованим громадянам за статтями 1-2, 1-3 Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» спрямовано 6,2 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 7,8 млн. гривень, на ремонт, модернізацію та заміну ліфтів в обласних закладах охорони здоров'я – три мільйони гривень, на реалізацію програми розвитку освіти – 6,4 млн. гривень, відшкодування відсотків за отримані населенням кредити на впровадження енергозберігаючих заходів – 1,1 млн. гривень, на охорону і збереження культурної спадщини – один мільйон гривень, на реконструкцію трубопроводу у Бібрці – 0,3 млн. гривень.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу