ОДА перерахувала на потреби Львівщини 125,3 млн. гривень

10:28 2 вересня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Кошти в сумі 63,6 млн. гривень забезпечили повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування.

Про це повідомили в понеділок, 2 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що ОДА перерахувала на потреби Львівщини 125,3 млн. гривень. Зокрема, на ремонт та утримання автомобільних доріг – 17,3 млн. гривень, на капітальне будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення – 8,3 млн. гривень, на придбання витратних матеріалів для гемодіалізу – 5,5 млн. гривень, на природоохоронні заходи – 4,8 млн. гривень.

На виплату адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії та реабілітованим громадянам за статтями 1-2, 1-3 Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» спрямовано 6,2 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 7,8 млн. гривень, на ремонт, модернізацію та заміну ліфтів в обласних закладах охорони здоров'я – три мільйони гривень, на реалізацію програми розвитку освіти – 6,4 млн. гривень, відшкодування відсотків за отримані населенням кредити на впровадження енергозберігаючих заходів – 1,1 млн. гривень, на охорону і збереження культурної спадщини – один мільйон гривень, на реконструкцію трубопроводу у Бібрці – 0,3 млн. гривень.

dailylviv.com

До теми

00:05 26 липня 2021 р.

Підпірна стіна на вулиці Бандери в аварійному стані: львів'яни бояться обвалу

На межі вулиці Бандери і площі Маркіяна Шашкевича біля підпірної стіни встановлено дві металеві загороди-перекриття руху пішоходів. Без жодних знаків чи попереджувальних написів.

Рубрика: Ситуації

12:14 25 липня 2021 р.

На кордоні фіксують велике зростання кількості поїздок: куди і звідки

У пунктах пропуску на державному кордоні України прикордонники фіксують суттєве зростання кількості поїздок громадян України до окремих країн. Водночас збільшується й кількість іноземців, які приїжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу