Облрада вимагає відсторонити начальника поліції Львівщини

13:48 24 вересня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: varianty.lviv.ua

Львівська обласна рада у вівторок, 24 вересня, під час позачергової сесії, ухвалила звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністра внутрішніх справ України та Голови Національної поліції України щодо ситуації з торгівлею російським вугіллям.

Про це повідомили у вівторок, 24 вересня, у Львівській облраді, де також розповіли: «Депутати засудили дії працівників правоохоронних органів і звертаються до Міністра внутрішніх справ України та Голови Національної поліції України з вимогою негайно провести службове розслідування за фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів, встановити винних та притягнути їх до відповідальності, а також на час розслідування відсторонити від займаної посади начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області – начальника кримінальної поліції Василя Віконського».

«10 вересня на залізничну станцію «Сілець-Завонє» у Соснівці прибуло 113 вагонів, завантажених російським вугіллям. 21 вересня Національна поліція розігнала активістів, які блокували залізничні вагони з російським вугіллям у Соснівці. Мало місце необґрунтоване застосування сили до мирних протестувальників, серед яких були волонтери, учасники АТО, шахтарі та місцеві жителі», – поінформували також в облраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу