Обленерго розпочало знеструмлення об’єктів водопостачання Львова через борги (відео)

15:02 15 квітня 2015 р.


Фото: Expres.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, повністю припинено водопостачання до споживачів Франківського й Залізничного районів та частини Сихівського (Новий Львів) й Левандівки.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 15 квітня, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні ПАТ «Львівобленерго» розпочало знеструмлення об’єктів водопостачання міста через борги. Без електрики опинилася дві головні насосні станції міста, внаслідок чого повністю припинено водопостачання до споживачів Франківського району, Залізничного району, частину Сихівського (Новий Львів) району, мікрорайону Левандівка, обмеженого вулицями Широка, Сяйво, Рудненська.

Водопостачання центральної частини Львова та вулиці Привокзальної і прилеглих до неї вулиць проводитися з пониженим тиском. У ЛМКП «Львівводоканал» розповіли також:

«Ситуація надзвичайно складна, оскільки у «Львівобленерго» не повідомили нам, які саме об’єкти вони планують знеструмити. Відтак, ми не мали змоги попередити мешканців заздалегідь про припинення водопостачання. Окрім цього, ми не можемо спрогнозувати скільки часу триватиме знеструмлення. Наразі організовуємо підвезення води водовозками».

Водовозки курсуватимуть за маршрутами:

1. вулиці Пулюя – Наукова;

2. вулиця Стрийська (від вулиці Хуторівка до автовокзалу);

3. вулиці Сахарова – Коновальця;

4. вулиці Каховська – Ряшівська – Патона – Виговського.

Напружена ситуація щодо розрахунків «Львівводоканалу» з «Львівобленерго» зумовлена постійним зростанням вартості енергоносіїв. Зокрема від липня 2014-го до березня 2015-го тарифи зросли на 28%. Директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський зазначив також:

«Наші щомісячні нарахування за електроенергію збільшилися на 3 мільйони гривень. Однак, ми не маємо звідки взяти ці кошти, оскільки Нацкомісія упродовж минулого року наші тарифи не переглядала. Саме тому утворилася заборгованість. Окрім цього, ми також маємо великих боржників, зокрема більше 5 мільйонів гривень нам заборгували водоканали міст Винники, Городка, військові частини міста, інші бюджетні установи. Відтак, зараз ми шукаємо компромісне рішення з енергетиками». 

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу