Обленерго попередило, що сьогодні воно знеструмить львівський водоканал, а завтра – електротранспорт

17:50 30 березня 2015 р.


Фото: zakazelektrika.kiev.ua

Як повідомили в понеділок в прес-службі «Львівобленерго», це комунальне підприємство анонсує, що, у зв’язку із заборгованістю йому за спожиту електроенергію, воно обезводнить наше місто й змусить населення добиратися на роботу пішки.

У прес-службі (відділі корпоративних зв’язків) ПАТ «Львівобленерго» повідомили в понеділок:

«Сьогодні, 30 березня 2015 року, буде припинено електропостачання ЛМКП «Львівводоканал» у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію на суму 1 млн 142 тис. грн. Попередження про припинення послуг електропостачання у разі непогашення боргу ЛМКП «Львівводоканал» отримало 23 березня 2015 року. Згідно з чинним законодавством України ПАТ «Львівобленерго» зобов’язане приняти послуги електропостачання споживачам-боржникам».

А невдовзі прес-службі (відділі корпоративних зв’язків) ПАТ «Львівобленерго» повідомили також у понеділок:

«Завтра, 31 березня 2015 року, о 04:00 год. буде припинено електропостачання  ЛКП «Львівелектротранс» у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію.  Станом на 30 березня 2015 року борг ЛКП «Львівелектротранс» перед ПАТ «Львівобленерго» складає 2 млн. 32 тисяч грн.

Попередження про припинення послуг електропостачання у разі непроведення розрахунків ЛКП «Львівелектротранс» отримало 24 березня 2015 року. Згідно з чинним законодавством України ПАТ «Львівобленерго» зобов’язане приняти послуги електропостачання споживачам-боржникам».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу