Обленерго попередило, що сьогодні воно знеструмить львівський водоканал, а завтра – електротранспорт

17:50 30 березня 2015 р.


Фото: zakazelektrika.kiev.ua

Як повідомили в понеділок в прес-службі «Львівобленерго», це комунальне підприємство анонсує, що, у зв’язку із заборгованістю йому за спожиту електроенергію, воно обезводнить наше місто й змусить населення добиратися на роботу пішки.

У прес-службі (відділі корпоративних зв’язків) ПАТ «Львівобленерго» повідомили в понеділок:

«Сьогодні, 30 березня 2015 року, буде припинено електропостачання ЛМКП «Львівводоканал» у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію на суму 1 млн 142 тис. грн. Попередження про припинення послуг електропостачання у разі непогашення боргу ЛМКП «Львівводоканал» отримало 23 березня 2015 року. Згідно з чинним законодавством України ПАТ «Львівобленерго» зобов’язане приняти послуги електропостачання споживачам-боржникам».

А невдовзі прес-службі (відділі корпоративних зв’язків) ПАТ «Львівобленерго» повідомили також у понеділок:

«Завтра, 31 березня 2015 року, о 04:00 год. буде припинено електропостачання  ЛКП «Львівелектротранс» у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію.  Станом на 30 березня 2015 року борг ЛКП «Львівелектротранс» перед ПАТ «Львівобленерго» складає 2 млн. 32 тисяч грн.

Попередження про припинення послуг електропостачання у разі непроведення розрахунків ЛКП «Львівелектротранс» отримало 24 березня 2015 року. Згідно з чинним законодавством України ПАТ «Львівобленерго» зобов’язане приняти послуги електропостачання споживачам-боржникам».

dailylviv.com

До теми

19:17 3 березня 2021 р.

Два села на Львівщині отримали нову назву

Верховна Рада у середу, 3 березня, прийняла рішення про перейменування двох сіл у Львівській області. Зокрема, прийнято постанови про перейменування сіл Коросне та Борщів Львівського району.

Рубрика: Ситуації

16:50 3 березня 2021 р.

Завтра у трьох районах Львова не буде води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 630 мм, довжиною 290 п. м на вул. Володимира Великого, 2−4, завтра, 4 березня, з 09.00 год і до 21.00 год буде припинено подачу води до частини Франківського, Галицького та Залізничного району.

Рубрика: Ситуації

16:38 3 березня 2021 р.

У Львові упав будівельний кран

Cьогодні близько 10.40 год. у Львові на вул. Личаківській (Личаківський район), на території однієї із компаній упав будівельний кран.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу