Обласна державна адміністрація й міська рада узгодили нові межі Львова

09:30 3 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Львівська обласна державна адміністрація спільно з підрозділами Львівської міської ради та органами самоврядування навколишніх сіл завершили процес погодження нових меж міста Львова, що тривав протягом декількох років.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив під час свого виступу на урочистих зборах з нагоди Дня міста Львова у п'ятницю, 1 травня: «Я переконаний, що сесія Львівської обласної ради проголосує за це, і Львів нарешті отримає межі». 

Окрім того, голова ЛьвівськоїОДА повідомив про те, що повноваження на здійснення управління історичною спадщиною, в тому числі пам’ятками, які входять у список ЮНЕСКО, теж переходить до Львівської міської ради. Таким чином буде усунуто подвійне управління – міської та обласної влади.

На думку Олега Синютки, ці кроки є підтвердженням наміру центральної влади передавати повноваження із центру на місця з метою забезпечення громад реальними важелями управління територіями.

Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу