Обговорення планів розвитку відбулося в 565 громадах Львівщини

13:45 4 лютого 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Обговорення перспективних планів розвитку населених пунктів на 2019-21 роки вже відбулося в 565 населених пунктах Львівщини.

Про це повідомили в понеділок, 4 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, розповів сьогодні під час брифінгу заступник голови ОДА Роман Филипів. Він також зазначив: «Починаючи з 2014 року, ми, як правило, формували свої плани на один рік. Зараз є відповідні нормативні документи, які зобов’язують нас до того, щоб ми свої планування, і бюджетне і соціально-інфраструктурного розвитку, здійснювали на середньострокову перспективу, у нашому випадку це 2019-2021 роки».

Роман Филипів повідомив також: «Ми повинні поспілкуватися і порадитися з громадами у всіх населених пунктах стосовно того, які об’єкти ми повинні робити і яким чином забезпечувати інфраструктурний розвиток цих населених пунктів на певну перспективу. Цією перспективою є трирічний план 2019-2021 роки як це передбачено відповідними нормативно-правовими документами, які регламентують порядок такого планування. Ця робота, яка пов’язана із зустрічами громадами і обговоренням планів розвитку їх населених пунктів розпочалася в середині січня і має закінчуватися в 20-х числах березня цього року».

«Завдяки обговоренням вдалося вже поспілкуватися із приблизно 12 тисячами мешканців області та почути їх  бачення перспективного плану розвитку громад. Ця робота насправді показує свою результативність. Адже люди сьогодні задають вже зовсім інші запитання і тим не менше вони дуже чітко декларують те , що вважають найбільш пріоритетним», – поінформував також Роман Филипів.

dailylviv.com

До теми

19:08 27 листопада 2021 р.

У Львові опублікували список ненароджених українських Нобелівських лавреатів

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору Студенти львівського осередку Української академії лідерства передала меру Львова Андрієві Садовому газету зі списком українських Нобелівських лавреатів.

Рубрика: Ситуації

18:05 27 листопада 2021 р.

У Львові вшанували пам’ять жертв голодоморів

Сьогодні, 27 листопада, Львівщина разом з усією Україною вшанувала пам’ять жертв Голодоморів. День вбитих мільйонів українців вшановують щороку, в четверту суботу листопада.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу