Новий трамвайний маршрут відкриють у Львові попри негоду

15:42 15 листопада 2016 р.

«Львівелектротранс» запевнив: «Офіційне відкриття трамвайної лінії на Сихів відбудеться, як і було заплановано, 17 листопада о 12.30 на розворотному кільці біля кінотеатру імені Довженка».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 15 листопада, що в ЛКП «Львівелектротранс» запевнили – обкатка трамвайноії лінії на Сихів відбувається відповідно до розробленого плану попри складні погодні умови. Зокрема у понеділок, 14 листопада, по новій трамвайній лінії обкатували трамвай «Електрон».

Результати обкатки показали готовність нової трамвайної лінії до руху із пасажирами.

Офіційне відкриття трамвайної лінії на Сихів відбудеться, як і було заплановано, 17 листопада о 12.30 на розворотному кільці біля кінотеатру імені Довженка. А після завершення церемонії офіційного відкриття, приблизно о 13:30 розпочнеться рух трамваїв із пасажирами за новим маршрутом №8 з Сихова до площі Соборної.

За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, інтервал руху маршруту №8 «площа Соборна – кінотеатр імені Олександра Довженка» складатиме п’ять-шість  На маршруті курсуватиме 10 трамваїв.

З п’ятниці, перше відправлення з площі Соборної відбуватиметься зі 6.10, а останнє – о 23.27. Натомість перше відправлення від кінотеатру імені Олександра Довженка відбуватиметься о 6.32, а останнє – о 23.48.

У день відкриття водії трамваїв продаватимуть акційні квитки лімітованої серії, компостувати які не потрібно. Всі власники акційних квитків  стануть учасниками акції «Я люблю трамвай». Переможців цієї акції буде визначено за номерами акційних квиточків, вони отримають у подарунок від ЛКП «Львівелектротранс» місячні проїзні картки на грудень 2016 року, а також брошури про історію львівського трамвая.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини